Головна / Новини / Суспільство / “За маму горою”. Як відреагували кропивницькі бійці АТО на недоречні жарти водія маршрутки (ФОТО, ВІДЕО)

“За маму горою”. Як відреагували кропивницькі бійці АТО на недоречні жарти водія маршрутки (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора близько півсотні учасників АТО прибули на підприємство “Автолегіон-Варванської Ю.В.” для спілкування з директоркою та водієм марштутки №134, який цього дня невдало пожартував над матір’ю загиблого в зоні АТО бійця.

При появі біля свого автобусу людей в камуфляжі водій одразу почав викрикувати свою версію події та заперечувати, що викидав посвідчення за борт маршрутки, а просто вирішив пожартувати і сказав, що воно викинуте через вікно. Дружина загиблого Тамара Григорян в телефонній розмові розповіла, що водій навіть порадив матері йти шукати посвідчення на вулиці.


“Сьогодні мама вирішила проїхати в маршрутці, показала посвідчення. Він його вихватив з рук, почав сміятися та сказав, що викинув його. Каже: “Ідіть та заберіть його на вулиці”. Я не розумію, над чим тут сміятися. Що в неї син загинув?” – розповіла Тамара Григорян.
За невдалий жарт водія на підприємстві гості пропонували декілька шляхів розв’язання конфлікту, один з яких відшкодування моральної шкоди матері та відвідування в Бобринецькому районі  сім’ї  та могили Ігіта Гаспаряна. Водій на цю пропозицію погодився. Він знайшов гроші, та бійці разом з водієм попрямували на Бобринеччину.
Керівництво підприємства дії свого підлеглого засуджують. Директорка автопарку пообіцяла негайно розглянути питання подальшої роботи водія на посаді.
Світлана Барвінок
Нагадаємо: Водій кропивницької маршрутки сказав, що викинув через вікно посвідчення матері загиблого бійця
Залиште свій коментар


Читайте також  Киев рискует остаться без воды из-за Коломойского
Loading...