Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Зайцева не сидітиме 10 років? Постраждалі в харківській аварії не вірять почутому, ситуація загострюється 

Зайцева не сидітиме 10 років? Постраждалі в харківській аварії не вірять почутому, ситуація загострюється У справі ДТП на вулиці Сумській у Харкові, що сталася ще два роки тому, з’явилися нові подробиці.

Зокрема, захист Олени Зайцевої просить змінити вердикт суду. У свою чергу адвокат сторони потерпілих Лариса Матвєєва має інше бачення ситуації:

Олена Зайцева, підозрювана у справі харківської ДТП

Олена Зайцева, підозрювана у справі харківської ДТП

“Пом’якшити Зайцевій покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки. А також застосувати вимоги ст. 75, 76 (” Звільнення від відбування покарання з випробуванням “та” Обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням “. – Авт.) – звільнити її від основного покарання з визначенням іспитового строку на розгляд суду. У перекладі на людську мову – це п’ять років умовно”, – коментує юристка.

Геннадій ДроновГеннадій Дронов

За даними Politeka, адвокат вважає – умовний термін можна допустити тільки у тому випадку, якщо на це погодяться особисто потерпілі. Крім того, Матвєєва розповіла, що Зайцева за цивільними позовами просить застосувати часткової порядок стягнення замість солідарно: з Зайцевої – 30%, а відшкодування 70% суми покласти на Дронова.

ДТП у Харкові, судове засідання у справі Зайцевої та Дронова

ДТП у Харкові, судове засідання у справі Зайцевої та Дронова

Матвєєва підкреслила: по відношенню до іншої винуватця ДТП – Геннадія Дронова нічого нового не з’явилося: він і його захист вважають його невинним, просять вирок скасувати, а провадження закрити.

Крім того, потерпілі перебувають у стані невизначеності ще й тому, що Зайцева все ще продовжує читати справу. Більш того, вони не розуміють такої поведінки.

ДТП у Харкові, судове засідання у справі Зайцевої та Дронова

ДТП у Харкові, судове засідання у справі Зайцевої та Дронова

“У справі не поставлено крапки і для потерпілих, це надзвичайно важко і заподіює додаткові моральні страждання і біль. Для мене абсурдно з її боку оскарження, тому що ніякого покарання, окрім як максимального справедливого, тут бути не може”, – розповів інший адвокат постраждалих Дмитро Марцонь.

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  Штурм офиса Зеленского: всплыли новые детали инцидента