Головна / Новини / Політика / “Залізничний олігарх” отримав почесне звання від Порошенка: за що “віддячив” гарант

“Залізничний олігарх” отримав почесне звання від Порошенка: за що “віддячив” гарантПоки ще чинний президент України Петро Порошенко”віддячив” скандального директора “Дніпропетровського стрілочного заводу” Сергія Тараненко орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня. Відомо, що Тараненко НАБУ підозрює у заволодінні 93 млн грн ($3,6 млн) “Укрзалізниці”.

Відомо, що указ про присвоєння ордена підписаний президентом ще 4 травня. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Тараненко Сергій

Орден Ярослава Мудрого в Україні дають за видатні заслуги в “державному будівництві”, зміцнення авторитету країни, розвитку авторитету, економіки, науки тощо. На ордені V ступеня є напис “Мудрість, честь, слава”.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко нагородив голову Європейської Ради Дональда Туска орденом Ярослава Мудрого.

“Пишаюся можливістю нагородити великого друга України, президента Європейської Ради Дональда Туска високою державною нагородою: орденом Ярослава Мудрого”, – сказав Порошенко.

Порошенко подякував Туска за підтримку України: “на нашому спільному шляху повернення в єдину сім’ю європейських народів і відстоювання нашого суверенітету і територіальної цілісності”.

Варто нагадати, що шокуючі подробиці про людей, які отримали в останні дні нагороди від Порошенка обговорюють українці. Ці люди могли б від них відмовитися. В ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA таку заяву зробив український блогер і волонтер Олексій Мочанов. Коментуючи інформацію про те, що чинний президент України Петро Порошенко присудив державні нагороди ряду чиновників, діячів духовенства, мистецтва, освіти і бізнесу, відомий блогер каже, що зараз світ на нас дивиться з тугою і роздратуванням.

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  Тимошенко знову відзначилася: від Юлії Володимирівни такого точно ніхто не очікував