Заради самопіару кандидат у депутати Сольвар незаконно використав вилучені речові докази

Заради самопіару кандидат у депутати Сольвар незаконно використав вилучені речові докази

На Київщині кандидат у депутати незаконно використав вилучені речові докази для власного піару. Про це повідомляється на Facebook-сторінці поліції Київської області.

Мова йде про кандидата в народні депутати по 91 виборчому округу Руслана Сольвара.
Як повідомлялось раніше, у селі Бишів, що на Макарівщині, пожежею знищено три автобуси. Для проведення слідчих дій та призначення відповідних необхідних експертиз транспортні засоби поліція передала на відповідальне зберігання власникам.Як повідомлялось раніше, у селі Бишів, що на Макарівщині, пожежею знищено три автобуси. Для проведення слідчих дій та призначення відповідних необхідних експертиз транспортні засоби поліція передала на відповідальне зберігання власникам.
«Наступного дня, під час проведення додаткового огляду місця події, працівники Макарівського відділення поліції виявили відсутність двох автобусів, що були визнані речовими доказами у кримінальному провадженні та залишені на зберігання на території сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Як з’ясувалось, усупереч закону, без погодження з органом досудового розслідування, власники, які повинні були в подальшому транспортні засоби зберігати до вирішення питання по суті, віддали автобуси орендарю – кандидату у народні депутати. У подальшому кандидат у нардепи на пошкоджений транспорт розмістив плакати і використовував його для самореклами», – говориться в повідомленні правоохоронців.

Поліція розглядає різні версії таких незаконних дій. Насамперед, це негативно вплинуло на хід розслідування кримінального провадження, а саме неможливість проведення експертиз для встановлення причин пожежі.
За фактом незаконних самоправних дій власників автобусів поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії, встановлюються усі обставини правопорушення.

 
Залиште свій коментар