Зеленський анонсував “українську мрію” – кредит під 5% кожному на житло. Що ще пообіцяв

Зеленський анонсував “українську мрію” – кредит під 5% кожному на житло. Що ще пообіцяв

Президент Володимир Зеленський повідомив, що незабаром в Україні запрацює програма “українська мрія”, за якою кожен українець зможе отримати кредит під 5%.

“5% кредиту в гривні кожному, хто платить податки – на придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти чи зміни професії”, – сказав Зеленський під час свого щорічного звернення у Раді.Президент також повідомив, що у 2022 році в Україні розпочнеться програма “Велика термомодернізація”, за якою панують утеплити тисячі багатоповерхівок, шкіл, лікарень.

“Це дозволить нам застрахуватись від подальшого росту цін на енергоресурси та отримати вперше справжню енергетичну незалежність”, – каже він.

Економічний паспорт

Президент подякував депутатам за схвалення закону про податки, який “збільшує плату за використання природних ресурсів України”.”Тому я до 10 грудня внесу законопроєкт про економічний паспорт українця”, – оголосив Зеленський.
За його словами, всі кошти у вигляді плати за використання українських надр накопичуватимуться на персональних рахунках дітей, громадян України.

За словами президента, коли вони стануть повнолітніми, вони зможуть використати їх на здобуття освіти в Україні чи купівлі тут власного житла.”Нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей, я їх вітаю”, – додав президент під оплески депутатів.

Два паспорти для діаспори

Також президент пообіцяв внести до Ради законопроєкт про множинне громадянство, щоб українські діаспоряни за кордоном могли мати два паспорти.

У середу під Радою відбуваються мітинги, правоохоронці перекрили центр Києва. На вулиці вийшли прихильники руху “Save ФОП”, а ввечері на Майдані Незалежності очікують учасників “Руху опору капітуляції”, які вимагатимуть відставки глави Офісу президента Андрія Єрмака.Залиште свій коментар