Зеленський: ми боротимемося стільки, скільки потрібно, у ворога немає жодного шансу у цій війні

Зеленський: ми боротимемося стільки, скільки потрібно, у ворога немає жодного шансу у цій війні

 

Президент України ввечері 26 лютого виступив із новим відеозверненням та заявив, що українці готові боротися стільки, скільки потрібно, і російські окупанти ніколи не зможуть перемогти наш народ.Відповідне відео опублікували на сторінці Офісу президента у соцмережах.

Лідер зазначив, що солідарність українців зламала сценарій окупації нашої країни та світ побачив, наскільки могутні українці. І у нас дуже багато друзів.

Зеленський зазначив, що протягом дня він говорив із лідерами держав – друзів України.
“Дуже хороший результат у відносинах з Італією. Це справді новий розділ для наших країн. Розмова з Маріо Драгі, прем’єр-міністром Італійської Республіки, поставила все на свої місця. Індія, традиційна світова сила. Обговорив із прем’єр-міністром Нарендрою Моді хід нашої відсічі агресору. Отримав повну підтримку”, – розповів він.

“Дякував моєму і нашому другу, Реджепу Ердогану. За постійну підтримку нашої незалежності й територіальної цілісності. Погодилися з ним, що сьогодні вкрай важлива заборона на прохід російських військових кораблів у Чорне море”, – додав Зеленський.

“Хороший друг України Ільхмам Алієв, президент Азербайджану, з яким я обговорив, що в нашій країні не вистачає нафти та нафтопродуктів. Усе не просто, але зараз усе буде. До речі, Ільхам Алієв та президент Ердоган запропонували організувати переговори з Росією. Це можна тільки вітати”, – заявив президент.

“А ще президент Швейцарії, прем’єр-міністр Греції, прем’єр-міністр Нідерландів Рютте… Відчувається, що Україна здобула щирість і увагу всього нормального світу. А практичний результат? Ось він: SWIFT. Як багато в цьому слові для Російської Федерації! Відключення від глобальної грошової цивілізації”, – наголосив наш президент.

Він розповів, що наші дипломати боролися цілодобово та натхненно, щоб усі країни Європи погодили сильне та справедливе рішення відключити Росію від міжнародної міжбанківської мережі. “Це мільярди та мільярди збитків для Росії – конкретна ціна за це підле вторгнення в Україну”, – пояснив він.“Ми завжди говорили – за нами правда. А це означає, що вдаються навіть найбільші досягнення”, – продовжив Зеленський.

Президент поділився, що поговорив із лідерами церков та релігійних громад України: “Митрополит Епіфаній, предстоятель Православної церкви України, митрополит Онуфрій, предстоятель Української православної церкви, Шейх Тамім, головний муфтій України, Яків дол Блайх, головний рабин Києва та України та його святість Папа Римський Франциск, глава Католицької церкви. Усі лідери моляться за душі захисників, які віддали життя за Україну, і за нашу єдність та перемогу. І це дуже важливо”.“Ми даємо гідну відсіч – упевнений, ви бачите це в новинах. Хочу сказати тільки одне. Ми боротимемося стільки, скільки потрібно, щоб звільнити країну. Якщо діти вже народжуються в укриттях, навіть коли продовжуються обстріли, то у ворога немає жодного шансу в цій, безперечно, народній війні!” – резюмував наш лідер.

 

Залиште свій коментар