Головна / Новини / Політика / Зеленський опиниться на лаві підсудних: подробиці

Зеленський опиниться на лаві підсудних: подробиціУ понеділок, 13 травня, стало відомо про те, що в Оболонському районному суді Києва будуть слухати справу новообраного президента Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський

Про це інформують ЗМІ з посиланням на заяву суду.

У повідомленні сказано, що слухання стосуються адміністративного порушення, а саме поведінки Зеленського в день виборів на дільниці під час голосування.Володимир Зеленський

Варто нагадати, що під час другого туру виборів 21 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський проголосував в кабінці, потім вийшов до журналістів і продемонстрував на камери заповнений бюлетень. Поліція в той же день склала адміністративний протокол. Тепер суду належить визначити міру покарання за порушення норм щодо передвиборчої агітації.

Слухання призначені на 12.45. Розглядати справу буде суддя Оболонського районного суду Владислав Дев’ятко.

У суді додають, що покарання за порушення таємниці голосування передбачає штраф до 5100 гривень. В особливо резонансних випадках законом передбачена кримінальна відповідальність — обмеження волі на строк до трьох років. На виборах-2019 розголошення свого волевиявлення було одним з найбільш частих порушень.

Залиште свій коментарLoading...
Читайте також  Яценюк разом з родиною покинув Україну: готується до найгіршого