Головна / Новини / Політика / Зеленський представив Україні свою команду: повний список та фото

Зеленський представив Україні свою команду: повний список та фото

Кандидат у президенти Володимир Зеленський представив у прямому ефірі програми “Право на владу” свою команду.

Своїх фахівців він показав у четвер, 18 квітня. Формат програми змінили спеціально на вимогу виборчого штабу шоумена. (Щоб подивитися фото та відео, доскрольте новину до кінця).

“Це експерти, це моя команда, професійні люди, фахівці, молоді і світлі, розумні люди, які підуть зі мною в Адміністрацію президента, а хто з них буде найкращим – обійме ту, чи іншу посаду. Три місяці ми працювали, це все волонтери в політиці, це наша соціальна місія, і це правда. Ми з цими людьми будуватимемо Україну – сильну, потужну, вільну Україну, яка не є молодшою сестрою Росії”, – заявив він.Команда Зе

Команда Зе

Зокрема, в команду Зеленського потрапили:

Руслан Стефанчук – ідеолог команди; відповідає за реформування державних та правових інститутів і законопроектну роботу.

43 роки, народився в Тернополі. Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, адвокат. “Великий вчений у всіх сенсах цього слова, людина з великим ідеями і великим серцем”, – так охарактеризував його Зеленський.

Руслан Стефанчук

Іван Баканов – глава передвиборчого штабу Зеленського; відповідає за відносини з Верховною Радою України.

44 роки, народився в Кривому Розі. Друг дитинства кандидата в президенти. Голова партії “Слуга народу”, раніше працював головним юристом студії “Квартал 95”. Супроводжував Зеленського під час поїздки в Париж на зустріч із лідером Франції Еммануелем Макроном.

Хоча Баканов декілька разів говорив про плани очолити Генеральну прокуратуру, за даними OBOZREVATEL, він претендує на посаду глави Адміністрації президента. Раніше ж Іван Баканов дав розгорнуте інтерв’ю, де розповів про роботу штабу Зеленського.

Дмитро Разумков – займається питаннями внутрішньої політики.

35 років, народився в Житомирській області. Український політтехнолог, один із головних політичних консультантів у президентській передвиборчій кампанії Зеленського. Має досвід роботи в передвиборчих кампаніях, свого часу співпрацював із Партією регіонів.

Дмитро Разумков

Олександр Данилюк – у команді відповідає за міжнародні відносини, фінансову і банківську політику.

43 роки, народився в Молдові. Працював у міжнародній консалтинговій компанії “McKinsey&Company” в Лондоні і Москві. На державній службі з 2005 року. Був радником прем’єр-міністра Юрія Єханурова за часів президентства Віктора Ющенка, позаштатним радником президента Віктора Януковича. У 2014 році президент Петро Порошенко призначив Данилюка своїм постійним представником в Кабінеті міністрів України. З 2016 по 2018 рік працював міністром фінансів.

“Олександр був міністром – це єдиний мінус. Вважаю, щоб зруйнувати стару систему, потрібні такі професійні люди”, – сказав про нього Зеленський.

Руслан Рябошапка – в команді Зеленського відповідає за правоохоронну і антикорупційну політику.

42 роки, народився в Одеській області. Заслужений юрист України. Працював на різних позиціях у Міністерстві юстиції України. Очолював Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету міністрів. З 2016 по 2017 рік був членом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Пообіцяв перезапустити антикорупційні органи, які не працюють.

Галина Янченко – експерт з антикорупційної політики та діджитал-рішень для держави.

Співзасновник і керівник антикорупційного штабу Києва, працювала аналітиком “Центру протидії корупції”. У минулому – член партії “ДемАльянс” і депутат Київської міської ради. У 2018-2019 роках – голова Ради громадського контролю НАБУ.Галина Янченко

Денис Монастирський – відповідає за правоохоронні органи.

Експерт програми реформування правоохоронної і судової систем Українського інституту майбутнього. Входив до складу конкурсної комісії з обрання керівництва Державного бюро розслідувань. Раніше працював у Хмельницькому університеті управління та права. Спеціалізувався на питаннях законодавчих і наукових експертиз.

Денис Монастирський

Сергій Іонушас – відповідає за органи правосуддя.

Патентний повірений, адвокат, член Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України. Спеціалізується на захисті авторських прав та промислової власності.

Сергій Іонушас

Іван Апаршин – експерт із безпеки та оборони.

Колишній директор Департаменту військової політики Міноборони і головний інспектор Міноборони (2005-2007 рр.), у минулому – начальник Управління оборонної політики і політики безпеки Секретаріату Кабінету міністрів. Під час виборчої кампанії 2014 року Апаршин балотувався до Верховної Ради за списками партії “Громадянська позиція”.

Читайте також  Разумков сказав, що говоритиме російською на ефірах, поки триває окупація Донбасу і Криму

В ефірі на “1+1” Зеленський підтвердив, що Апаршина йому в команду порадив Анатолій Гриценко.

Ірина Венедіктова – відповідає за реформи у судовій системі.

Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, доктор юридичних наук. Віце-президент Фонду медичного права та біоетики України, голова спеціалізованої вченої ради юридичного факультету, суддя третейського суду з медичних справ.

У 2016-2017 рр. була кандидатом на посаду судді Верховного суду, проте провалила конкурс.

“Ми запустимо цей електронний суд, введемо інститут мирових суддів і суд присяжних”, – пообіцяла під час ефіру Венедіктова.

Данило Гетьманцев – економіка, фінанси та оподаткування.

Професор Київського національного університету ім. Шевченка. Почесний президент юридичної компанії Jurimex. Експерт у питаннях податкової і фінансової політики. Президент Асоціації податкових радників, член Європейської асоціації податкових професорів (European Association of Tax Law Professors – EATLP).

Є одним із співзасновників лотереї “М.С.Л”.

Данило Гетьманцев

Вікторія Страхова – відповідає за банківську діяльність.

Після націоналізації “ПриватБанку” працювала там корпоративним секретарем. Пов’язана з процесом націоналізації банку, свого часу публікувала інформацію на цю тему, яка викликала широкий резонанс.

Вікторія Страхова

Михайло Федоров – керівник діджитал-напрямку ЗеКоманди.

Прийшов у команду Зеленського з бізнесу. Один із його майбутніх напрямків – введення електронних процедур в усі сфери життя суспільства. Також обіцяє створити “Країну в смартфоні”.

“Ми хочемо масштабувати діджіталізацію. Ми хочемо забезпечити українцям можливість голосувати на виборах і референдумах через смартфон”, – заявив Федоров під час ефіру.

Олександр Мережко – експерт із питань міжнародних відносин та народовладдя.

Правознавець, доктор юридичних наук, професор. Завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університету. Спеціалізується на питаннях філософії і теорії міжнародного права, цивільного права, а також міжнародного приватного права. Є членом Українського товариства міжнародного права і Американської Асоціації міжнародного права.

Олександр Мережко

Олег Бондаренко – очолює напрямок екологічної політики.

Голова правління ГО “Всеукраїнська організація Зелений Фонд. Подолання гуманітарних і екологічних катастроф”. Юрист із 25-річним стажем.

Олег Бондаренко

 

ГО “Всеукраїнська організація” Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф”

Марина Бардіна – відповідає за реалізацію політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Аспірантка кафедри соціології НаУКМА. Співзасновник ГО “Час рівності”, помічниця на платній основі народного депутата Сергія Лещенка.

Марина Бардіна

Сергій Кальченко – експерт із виборчого законодавства, європейських стандартів у сфері прав людини.

Адвокат компанії Hillmont, раніше був партнером юридичної компанії “Моор і партнери”. Спеціалізується в області права Європейського Союзу, виборчого законодавства та прав людини. Останнім часом був одним із консультантів при Раді Європи.

Сергій Кальченко

 

Андрій Герус – відповідає за напрямки енергетики, ЖКХ та антимонопольне регулювання.

Колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. Зараз керівник Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг та виконавчий директор ТОВ “Конкорд Капітал”. У 2015 році пробував стати депутатом Київської ради від “Самопомочі”, але безуспішно.

“40% нашого ринку – нафтопродукти з Росії. Треба до 1 червня знайти заміну, організувати поставки з Польщі, Балтії”, – заявив він під час ефіру.

Андрій Герус

Сергій Бабак – експерт із освіти й науки.

Директор освітніх програм Українського інституту майбутнього. Раніше керував ДП “Науково-технічний центр новітніх технологій Національної академії наук України”, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Євген Комаровський – радник із медицини.

Лікар-педіатр, кандидат медичних наук. Був ведучим телепередачі “Школа доктора Комаровського”. Відомий більшості українців як експерт у сфері медицини, регулярно виступає на різних шоу, дає коментарі та поради. Власник клініки “Клініком”.

Залиште свій коментар


Loading...