Зеленський відкриє українцям дорогу до Криму: слуга народу поставив суворий ультиматум

Зеленський відкриє українцям дорогу до Криму: слуга народу поставив суворий ультиматум

Президент України Володимир Зеленський відвідав Херсонську область з робочим візитом. Глава держави представив нового голову Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

Зеленський доручив новопризначеному голові Херсонської ОДА забезпечити реконструкцію контрольних пунктів в’їзду-виїзду “Чонгар” і “Каланчак” на адмінмежі з анексованим Кримом.

“Останні три тижні ми працювали з замовником, з Державною прикордонною службою, з Мінінфраструктури та напрацювали план, згідно з яким, у разі мінімізації або повної нейтралізації ризиків на початку листопада ми отримаємо дві нові якісні режимні зони КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”. І до кінця року ми плануємо реалізувати цей проєкт в повному обсязі, разом з сервісними центрами”, — сказав Гусєв на нараді під головуванням Зеленського, яка відбулася 13 липня у Херсоні.

Гусєв також зазначив, що режимні зони на КПВВ будуть принципово новими, але тимчасовими спорудами, а сервісні зони з центрами надання адмінпослуг, планують створити на КПВВ до кінця року. Президент заявив, що якщо не вдасться вкластися в ці терміни, то “буде новий губернатор, старий залишиться в минулому”. Гусєв погодився з такою умовою, але зауважив, що Херсонська облдержадміністрація не є замовником та проектувальником проєкту.

Він також звернув увагу на ризики нецільового використання коштів, які виділив ЄС для облаштування КПВВ. Гусєв розповів, що на сьогодні на реалізацію проєкт передбачено 104 млн грн.

Залиште свій коментар