Зеленський відвів наші війська з позицій біля Станиці-Луганської

Зеленський відвів наші війська з позицій біля Станиці-Луганської

Сьогодні президент Зеленський дав наказ відійти з позиції біля Станиці-Луганської воїнам ЗСУ, про це повідомляє Штаб ООС. Це нібито сталось одночасно з відходом російських окупантів. Але правдивість цього ми перевірити – не в змозі. Тому що це перевірити можуть тільки спостерігачі ОБСЄ. ДО того ж, Зеленський розповідав , що Кучма домовився у Мінську про відведення коли продовж тижня окупанти не відкривають вогонь по нашим позиціям. Цього не було, але Зеленський все одно віддав наказ, попри те, що ворог і не збирався виконувати цю умову. Той же Штаб ООС повідомляє: “Наразі не відомо чи відвів своїх військових противник”. Тобто ми у односторонньому порядку відвели свої війська зі своєї землі. Тому що такий наказ віддав Зеленський. Поздоровляю тих військових та цивільних, що голосували за Зеленського.

“У Станиці Луганській відбулося відведення українських підрозділів#ООС #Операція_ОС

Сьогодні опівдні українські військові відійшли з однієї з позицій, котра знаходилась перед КПВВ “Станиця Луганська”. Все відбувалось під наглядом представників ОБСЄ, котрі були по обидві сторони. Крім того за відведенням військ спостерігав особисто командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. За його словами це перший етап відводу сторін від околиць Станиці Луганської.
По сигналу сигнальних ракет з нашої сторони та сторони бойовиків наші військові покинули визначені ОБСЄ позиції. Наразі не відомо чи відвів своїх військових противник, за цим уже стежать представники наглядової місії ОБСЄ. Також очікується на днях приїзд представника української тристоронньої контактної групи Леоніда Кучми для того аби продовжити роботу з відведення сторін на визначені Мінськими домовленостями рубежі.”

Нагадаю, за Мінськіми домовленостями Дебальцево – це Україна. Однак, ми всі пам’ятаємо ціну обіцянкам путіна та його шісток.
Водночас, російські окупанти вкотре порушили усі норми міжнародного права та Мінські домовленості, обстрілявши мирні квартали Авдіївки:

Збройні формування РФ вкотре відкрили вогонь по мирному населенню

#ООС #операція_ОС_СЦКК #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation

Українська сторона СЦКК інформує, що сьогодні, близько 5 ранку збройні формування Російської Федерації обстріляли населений пункт Авдіївка, застосувавши міномети калібру 120 мм. За попередньою інформацією вогонь вівся з напрямку Мінерального.
Наразі, на місці події працює спостережна група “Авдіївка” СЦКК. Відомо, що в результаті ворожого обстрілу, на вулиці Лісова пошкоджено два житлові будинки, зокрема, дах, вікна, стіни.
Зазначаємо, що збройні формування РФ продовжують безвідповідально нищити житлові будинки мирного населення, інфраструктуру, порушуючи усі норми міжнародного гуманітарного права.

Залиште свій коментар