Головна / Новини / Статті / Зеленський влаштував друзям Порошенка жорстку “ревізію”: украдене – державі

Зеленський влаштував друзям Порошенка жорстку “ревізію”: украдене – державіПрезидент України Володимир Зеленський, приступаючи до обов’язків глави держави, пообіцяв, що кожен корумпований чиновник буде позбавлений майна і свободи.

Володимир Зеленський

Про це він заявляв у коментарі для ЗМІ.

Слуга народу виконав обіцянку – початок покладено. Суд почав арештовувати майно корумпованих представників режиму Порошенко.Так у четвер, 6 червня, Печерський районний суд Києва заарештував майно колишнього заступника голови СБУ Віктора Кононенка.

Віктор Кононенко

Про це повідомив юрист Андрій Портнов в Telegram 6 червня.“Колеги, інформую, що сьогодні, в рамках навчально-виховних заходів з поглиблення демократії, за нашим позовом суд заарештував майно одного з найближчих соратників Порошенко — заступника Голови СБУ Кононенко. Того самого, який виконував брудні завдання Порошенко і Грицака, а потім отримав від держави і привласнив собі дорогу квартиру в елітному комплексі центрі Києва”, — зазначив Портнов.

“Мета — повернути державі вкрадене у нього майно і ще раз передати сигнал поплічникам Порошенко — скоро всі викладіть з кишень і покладіть туди, звідки взяли”, — резюмував Портнов.

Нагадаємо,  у четвер, 6 червня, стало відомо про арешт майнаодного з найближчих соратників Порошенко – екс-заступника Голови СБУ Віктора Кононенко.

Читайте також  Наталья Соколенко: чому Президент не реагує на порушення Конституції членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України?

Віктор Кононенко

Про це повідомляє Тelegram-канал Шептун з посиланням на власні джерела у ГПУ.

У повідомленні відзначають, що Печерський районний суд Києва наклав арешт на трикімнатну квартиру колишнього заступника голови Служби безпеки України Віктора Кононенка в центрі столиці й заборонив йому її продавати або розпоряджатися нею в інший спосіб.

суд

Залиште свій коментарLoading...