Головна / Новини / Політика / Зеленський вразив світ реакцією на “тремтіння” Меркель: “Я поруч, так що вона була у безпеці”

Зеленський вразив світ реакцією на “тремтіння” Меркель: “Я поруч, так що вона була у безпеці”

Раптове погіршення стану канцлера ФРН Ангели Меркель , що сталося на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, не залишилося непоміченим світовими ЗМІ.

Перший офіційний візит нового українського лідера до Німеччини, який, як і годиться за протоколом, проходив по вищому розряду, ледь не почався з НП, пише Deutsche Welle.

На площі перед будівлею відомства федерального канцлера Меркель і Зеленський обійшли стрій почесної варти. Коли оркестр Бундесверу виконував німецький гімн, канцлеру явно стало погано.

Меркель похитнулася, її охопило тремтіння. Тривало це близько хвилини, але все обійшлося. Дослухавши музику до кінця, вона як ні в чому не бувало повела гостя в будинок. До журналістів долинали уривки фраз, сказані їй Зеленському по-англійськи.

 

Пізніше на прес-конференції за підсумками переговорів з гостем із Києва Меркель підтвердила, що на сонці їй стало не по собі, але потім вона випила, як мінімум, три склянки води, якої, очевидно, не вистачало, і тепер все в порядку”.

Читайте також  Тимошенко обвинила Порошенко в планах эскалации войны на Донбассе

“Я був поруч, – залишився в своєму амплуа гумориста президент України. – Так що канцлер завжди була в повній безпеці”.

Залиште свій коментар


Loading...