“Зеленський забороняє підписувати підозру Коломойському”: Порошенко припустив, що олігарх шантажує президента

“Зеленський забороняє підписувати підозру Коломойському”: Порошенко припустив, що олігарх шантажує президента

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” народний депутат Петро Порошенко припустив наявність у олігарха Ігоря Коломойського компромату на президента Володимира Зеленського.

Про це Порошенко сказав у інтерв’ю LB.ua.

“Я стверджую, що Коломойський має вирішальний вплив на рішення Зеленського. Мав, має і буде продовжувати мати. Припускаю, йому є чим Зеленського шантажувати. Інакше неможливо пояснити, чому Коломойському досі – попри всю наявну доказову базу – не пред’явлена підозра, а Порошенкові пред’явлена”, – сказав Порошенко.

При цьому Порошенко назвав виступ Зеленського щодо підтримки санкцій США проти Коломойського суто декларативним і заявив, що президент забороняє підписувати підозру олігарху.

“А вони (санкції – ред.) введені? Те, що Зеленський каже у відосиках, і те, що робить як президент – це, як говорять в Одесі, дві великі різниці. Якщо він щиро підтримав, то де арешт майна Коломойського? Де санкції, які застосовані? Чому не предʼявлена підозра (Коломойському – ред.)? Можете мені пояснити, чому за майже три роки Зеленського не предʼявлена підозра? А я вам скажу – бо прокурор її не підписує! Вона готова вже три роки. Ніхто не підписує. Зеленський забороняє будь-кому підписувати підозру Коломойському”, – сказав Порошенко.
Залиште свій коментар