Злякалася СБУ? Співачка Йолка раптово відмовилася від концерту в Києві 27 жовтня. Ексклюзив

Злякалася СБУ? Співачка Йолка раптово відмовилася від концерту в Києві 27 жовтня. Ексклюзив

Концерт співачки Йолка (Єлизавети Іванців) 27 жовтня на сцені Stereo Plaza у Києві скасували. За кілька днів до події стало відомо про його раптове перенесення аж на 15 лютого 2022 року.

Виконавиця мала повернутися до України з новою програмою “Мне легко”. Шанувальники чекали цієї події після її анонсування ще з лютого 2021-го. Деталі повідомили у квитковому сервісі Concert.ua.27 жовтня міг би відбутися перший концерт Йолки в Україні за останні сім років

“Подія була скасована три дні тому, але організатор відшкодовує це кодом зі знижкою. Плюс можна зробити повернення коштів в особистому кабінеті з сертифікатом на суму більшу, ніж було придбано квиток”, – відповіли нам.

У Concert.Ua додали, що організатор повідомив їх про скасування концерту за три дні до події.

Концерт Йолки у Києві 27 жовтня скасували

“Концерт Йолки відбудеться 15 лютого. І можна буде знову купити квитки із цим сертифікатом та промокодом зі знижкою”, – втішили українців у квитковому сервісі.
Також ми намагалися зв’язатися із самим організатором – концертною агенцією Lighthouse, але відповіді від них поки що немає.

Важливо додати, що це був її перший концерт в Україні за останні сім років – починаючи з 2014-го.

Крім того, ще на початку жовтня СБУ закликала заборонити в’їзд Йолці, оскільки та нібито відвідувала окупований Крим під час російського фестивалю.

Концерт Йолки відбудеться 15 лютого

“Просимо Вас перевірити інформацію щодо незаконного відвідування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя громадянами Російської Федерації Іриною Воробйовою та Єлизаветою Іванців та, у разі виявлення порушень українського законодавства, застосувати обмежувальні заходи щодо них”, – запросив у листі до глави СБУ Баканова Кримськотатарський Ресурсний Центр.

OBOZREVATEL вийшов на зв’язок із представниками Служби безпеки України для отримання додаткових коментарів.“Інформації щодо можливого перебування громадянки України Єлизавети Вальдемарівни Іванців на тимчасово окупованій території АР Крим та її діяльність на шкоду національним інтересам України на даний час не отримано”, – прокоментували в СБУ її можливість в’їжджати на територію нашої країни.

Цікаво, що сама Йолка ще чотири дні тому не знала дат, на які перенесуть її концерт. Вона попросила шанувальників на своїй сторінці, щоб ті встигли змінити свої плани на 27 жовтня.“Одеса, Київ та Харків! У мене для вас дивні новини, яких нам, на жаль, не вдалося уникнути. Ми з організаторами справді боролися до кінця і зрештою ухвалили рішення вольове, непросте, про перенесення наших концертів. Наші організатори билися героїчно”, – сказала у відеозверненні до українських шанувальників Йолка.

Вона запевнила, що вся інформація про нові дати та квитки буде трохи пізніше.

“На жаль, у нашому житті з вами з’являються все нові й нові обставини, які від нас ніяк не залежать. Хочеться, щоб терпіння вистачило ще трохи. Тому що ми обов’язково зустрінемося й заспіваємо разом”, – пообіцяла артистка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Елизавета Вальдемаровна (@elkasinger)

Варто зазначити, що Йолка мала виступати на конкурсі “П’ять зірок” у Криму у 2014 році, але послалася на хворобу і не поїхала, чим викликала великий скандал у Росії. Її ім’я було заявлено на афішах серед десятків російських виконавців.

Також важливо додати, що сама Йолка вважає своїм домом Москву. В інтерв’ю для російського видання “Медуза” вона зізналася, що їй у столиці РФ “дуже добре”.

Йолка вважає своїм домом Москву

“Мені тут дуже добре. Мене так лякали 15 років тому тим, що Москва мене не прийме. Але за 15 років я обросла справжнісінькою родиною. Як мені може бути тут погано? Це ж місто моєї реалізації. Тут мене назвали співачкою, і тут я все ще в процесі здійснення своєї найголовнішої мрії в житті”, – каже вона.

Також в інтерв’ю журналістці Надії Стрілець Йолка зізналася, що “їй дуже треба було виїхати з України та вирватися з деяких обставин”. Як каже сама виконавиця, єдиним варіантом для неї було – втекти.

Що стосується ставлення Іванців до війни та російської політики, то вона стверджує, що не хоче обирати між двома країнами.

“Я намагаюся дотримуватися максимального нейтралітету – але ж я все одно житель західної України. Я там народилася, це моя батьківщина. І зараз хтось висловлює думку, що ми смертельні вороги. Я вважаю, що навіть такі висловлювання не скасовують шляхетних вчинків, які ця людина робила раніше. І я просто постараюся ніколи з ним не говорити на цю тему”, – розповіла співачка ще в одному інтерв’ю російському онлайн-виданню “Собеседник”.

Йолка стверджує, що не хоче обирати між двома країнами

Крім того, Єлизавета стверджує, що її маму дехто ненавидить лише за те, що вона народилася в Ужгороді, хоча насправді її рід походить від російських графів.

“А я живу тут. Я тут щаслива – і там щаслива, коли приїжджаю. Я не хочу зла ні туди, ні сюди. Я не маю ненависті навіть до тих, хто впевнений, що потрібно зараз когось ненавидіти. Я розумію, що багатьом просто в голови на ***”, – зізналася Йолка.

Йолка каже, що щаслива як у Москві, так і в Україні, коли повертається на батьківщину

Коротко про знаменитість:

  • Справжнє ім’я співачки Йолки – Єлизавета Іванців. Їй 39 років. Артистка родом з Ужгорода, але з початку 2000-х живе у Москві.
  • Українським глядачам виконавиця також відома як музикант та одна із наставників перших двох сезонів шоу “Х-фактор”.
  • Найвідомішими її піснями є “Прованс”, “На большом воздушном шаре” та “Около тебя”.
Залиште свій коментар