ЗМІ розсекретили таємного коханого Юлії Мендель: відома персона. Фото

ЗМІ розсекретили таємного коханого Юлії Мендель: відома персона. Фото

Коханим експрессекретарки президента України Володимира Зеленського Юлії Мендель може бути економіст та політик Павло Кухта. Він обіймав посаду виконувача обов’язків міністра економіки у 2020 році.

ЗМІ розсекретили таємного коханого Юлії Мендель: відома персона. ФотоПро це повідомило видання UAportal, таку інформацію журналісти отримали від джерел в Офісі президента. За словами співрозмовника, роман між Мендель та Кухтою триває давно.

Кухті 36 років

Що відомо про 36-річного політика:

  • з 10 березня 2020 року до 17 березня був в.о. голови Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
  • з 9 вересня 2019 року – перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова;
Павло Кухта
  • у 2019 році балотувався до парламенту IX скликання від партії “Голос”, але скасував реєстрацію як кандидат за власним бажанням. До цього обіймав посаду програмного директора партії, де розробляв програму партії.
  • 2016-2019 – радник прем’єр-міністра України,
  • 2015-2019 – радник міністра фінансів України.
  • У Вікіпедії зазначено, що Кухта має дружину Катерину, а також дочку Ярославу.

Зазначимо, свого бойфренда Мендель приховує. Раніше вона публікувала фотографії, на яких було видно тільки руки чоловіка. Також 35-річна українка ділилася у соцмережі знімками букетів, які, найімовірніше, подарував їй коханий.
Мендель та її коханий
Особу чоловіка вона приховує
Мендель публікувала фото із квітами

На сторінці Кухти в Instagram є спільне фото з Мендель, опубліковане 17 серпня 2021 року. “Заскочив до Юлії Мендель на презентацію її книги. Всім рекомендую!” – написав Кухта.

Павло Кухта та Юлія Мендель

В інтерв’ю Woman Magazine Мендель розповіла, що найімовірніше назве ім’я свого обранця навесні. Вона додала, що її коханий – публічна людина, і він вже готовий “розкрити карти” перед громадськістю.

Також Мендель наголосила, що хоче розповісти їхню історію кохання самостійно, а не за допомогою таблоїдів, і зізналася, що вони з коханим працюють у різних сферах.

Колишня прессекретарка президента Юлія Мендель
Залиште свій коментар