“Знову у когось бомбоне”: легкоатлетки Магучіх і Геращенко сфотографувалися з росіянкою у Швейцарії

“Знову у когось бомбоне”: легкоатлетки Магучіх і Геращенко сфотографувалися з росіянкою у Швейцарії

Українки зробили спільне селфі з іншими фіналістками Діамантової ліги, серед яких і представниця РФ Марія Ласіцкене.Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка потрапила у скандал через обійми з Марією Ласіцкене на Олімпіаді-2020 в Токіо, знову опинилася на спільному фото з російською суперницею. Спортсменки зробили групове фото після фінального етапу Діамантової ліги в Цюріху (Швейцарія). Цього разу в кадр також потрапила ще одна українка Ірина Геращенко.

Спільні фотографії у себе в соцмережах не викладали ні Магучіх, ні Геращенко, ні Ласіцкене. Однак кадр все одно розлетівся Мережею завдяки австралійці Елінор Паттерсон, яка запостила його в Instagram.

instagram.com/eleanorpatterson

“Молодець, здоровий глузд не втрачений”, “Ворог підкрався непомітно, знову у когось бомбоне”, “Які гарнi дiвчата, нехай вам усiм щаcтить”, – прокоментували підписники фотографію.
Знайшлися і ті, хто розкритикував українських легкоатлеток за це фото.

“Чи усвідомлюєте Ви, яку саме картину показуєте всесвітній спільноті? Ви заперечуєте війну на Сході України? Ви підтримуєте Росію? Вам абсолютно байдуже до всіх убитих російськими найманцями українських солдат? Таким чином ви підставляєте Україну. Хотілося б щоб Ви це зрозуміли”, – рознесли Магучіх у коментарях.

Залиште свій коментар