З’явилось відео дикого вчинку у матчі “Динамо” – “Баварія”

З’явилось відео дикого вчинку у матчі “Динамо” – “Баварія”

 Києві футбольний матч команд “Динамо”-“Баварія” на столичному стадіоні НСК “Олімпійський” затьмарився прикрим інцидентом на самому початку поєдинку через дику поведінку вболівальника, який раптово відправився на поле “на пробіжку”, і спровокував штовханину.

Відео витівки 23 листопада опубліковано на Facebook-сторінці “Оперативний“.На кадрах видно, як розпаленого фаната без верхнього одягу ловлять на полі стюарди – співробітники охорони стадіону ганялися за ним по всьому газону – і виводять у бік трибун.

Чоловік голосно обурюється і лається, проте таки слідує за ними і перебирається через огорожу.

З'явилось відео дикого вчинку у матчі "Динамо" - "Баварія"
Інцидент з ультрас на матчі “Динамо”-“Баварія” на НСК “Олімпійський” 23 листопада (фото: скріншот відео)

Далі можна побачити, як до двох десятків стюардів зі своїх місць вискакують ще кілька ультрас, і починають бійку, “відбиваючи” свого товариша.

З'явилось відео дикого вчинку у матчі "Динамо" - "Баварія"З'явилось відео дикого вчинку у матчі "Динамо" - "Баварія"

Футбольні фанати влаштували бійку зі стюардами (фото: скріншот відео)

Той же, своєю чергою, просто забрався в сектор WBC, щоб стежити за грою далі.Також на ролику видно, що в момент бійки ультрас зі стюардами до них неспішно наближався загін поліції…

З'явилось відео дикого вчинку у матчі "Динамо" - "Баварія"Інцидент на матчі вирішився досить швидко (фото: скріншот відео)

Але втрутитися в те, що відбувається, правоохоронці так і не встигли – очевидно, одним своїм виглядом охолодивши запал уболівальників в цей сніговий матч.

Попереджаємо, на відео звучить ненормативна лексика!

Відео: на НСК “Олімпійський” стався інцидент з ультрас на початку матчу “Динамо” – “Баварія” групової стадії Ліги чемпіонів 23 листопада

Залиште свій коментар