Головна / Новини / Суспільство / 6 березня свої іменини святкують дівчата і жінки з ім’ям Ольга

6 березня свої іменини святкують дівчата і жінки з ім’ям ОльгаОльга – означає “свята”, “світла”. Ім’я запозичене зі скандинавських мов, походить від імені Хельга.

Власниці цього імені святкують іменини 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 і 24 липня, а також 23 листопада.


Характер Ольги.  Ольга – дуже жіночна, приємна в спілкуванні дівчинка, дівчина. Вона стежить за собою, вміє зробити хороший макіяж, зі смаком одягається, на людях тримається в руках, любить попліткувати про подруг, правда, необразливо, так, для колориту.Якщо перша любов не закінчиться заміжжям, то цю невдачу Ольга переживає довго. Вона постійно буде порівнювати своїх нових шанувальників з першим у її житті чоловіком і довго не зможе вийти заміж.

Читайте також  "За ґрати - довічно. Ми не повинні бачити таке у рідній країні": Комаров терміново звернувся до Зеленського через 5-річного Кирила

В характеристиці імені Ольга зазначається, що дівчина з цим ім’ям може досягти значних успіхів у різних професіях. У неї дуже розвинене почуття відповідальності, що робить дівчину прекрасним працівником і керівником. Ольга може бути успішним журналістом, лікарем, громадським діячем.


Ольга – це прекрасна дружина. Вона відрізняється вірністю чоловікові, не намагається утримати лідерство в сімейних відносинах. До того ж, Ольга вміє здивувати своїми кулінарними шедеврами, красиво приймає гостей. Однак жінка не терпить, коли чоловік втручається в її суто жіночі справи. Часто Ольга буває ревнивою дружиною, але, в той же час, сама не зазнає ревнощів у стосунках.

Залиште свій коментар