Головна / Новини / Статті / 99,2% італійців, які вмерли «від коронавірусу», мали іншу патологію – особливості національної статистики

99,2% італійців, які вмерли «від коронавірусу», мали іншу патологію – особливості національної статистикиВони хворіли нирковою недостатністю, діабетом, деменцією, мали проблеми з серцем тощо. 48,5% померлих мали три і більше з перелічених захворювань. Нагадало американський жарт про 106-річного хронічного алкоголіка з трьома інсультами, який на швидкості 105 миль на годину в’їхав в стіну і вмер від грипу, бо був не щеплений.

На це звернув увагу Захар Мілютін на своїй сторінці у Фейсбук.


Висока італійська смертність пояснюється ще й тим, що там кожного померлого ледь не в ДТП чи від кулі тестують на коронавірус і, якщо тест позитивний, то значить від нього і помер, зауважує він.

А загалом найнадійнішим статистичним методом було б порівняти загальну італійську смертність за аналогічний період минулих років з цьогорічною. Якщо різниця не суттєва, тоді можна сміливо стверджувати, що істерія роздмухується за рахунок померлих від діабету та інсульту.

Читайте також  Шахраї дізналися номери українців і витягають із них гроші: які схеми використовують


Ось офіційний звіт італійських посадовців від здоров’я щодо коронавірусу від 17.03.2020.


Особливо цікавою є ця сторінка:

Bloomberg теж наводить італійський звіт про те, що 99,2% померлих в Італії “від коронавірусу” мали серйозні супутні захворювання, як то проблеми з серцем, нирками тощо. Лише 0,8% від загальної кількості померлих не мали попередньої патології.

Також пишуть, що середній вік померлих склав 79 з половиною років. Серед 2,5 тисяч померлих, людей у віці менше 50-ти років нарахували аж 17.

Залиште свій коментар