Головна / Новини / Політика / Активісти в Тернополі питали у Зеленського “чий Крим” та “чий Донбас”

Активісти в Тернополі питали у Зеленського “чий Крим” та “чий Донбас”

У Тернополі активісти питали у президента України Володимира Зеленського “чий Крим” та “чий Донбас” і висловлювали невдоволення поведінкою депутатів від партії “Слуга народу”.

Сьогодні, 1 листопада під час офіційного візиту президента Володимира Зеленського до Тернополя, активісти спочатку влаштували йому “коридор ганьби”, супроводжуючи його появу відповідними вигуками, а під кінець візиту його обступили молоді люди і намагалися змусити Зеленського відповісти на питання “Чий Крим?” і “Чий Донбас?”.
Про це повідомляє тернопільське видання 0352.ua.Окрім того активісти цікавилися в президента, як будуть покарані депутати від “Слуги народу”, які у Верховній Раді освистали під час виступу бійця-добровольця АТО Яну Зінкевич, а також кричали їй “Ганьба!”.

Зеленський запевнив активістів, що у нього з політичною орієнтацією все гаразд, а Крим та Донбас для нього – це Україна.

Читайте також  ЦИК подсчитала почти 42% голосов: кто проходит в Раду

“А щодо вигуків, то потрібно буде як слід вивчити це питання. Я вважаю, що не можна у Верховній Раді кричати “Ганьба!”. Я коли сьогодні заходив, внизу мені теж кричали “Ганьба!”. Я ж не нижчий за народного депутата, це неправильно таке кричати. Мені так здається. Щодо Яни – я розберуся, що там було, бо я не бачив. Може депутати не до неї кричали”, відповів Зеленський.

Також повідомляється, що Зеленський не поїхав оглядати “Водну арену”, як було заплановано, а одразу відправився до аеропорту та полетів з Тернополя.

Залиште свій коментарLoading...