Головна / Новини / Політика / Андрій Веселий стає кандидатом на посаду голови Дрогобицької ОТГ

Андрій Веселий стає кандидатом на посаду голови Дрогобицької ОТГ

Андрій Веселий стає кандидатом на посаду голови Дрогобицької ОТГ. Як політик розповів представникам ЗМІ, він відчуває, що настав час для змін. Йому додають впевненості його досвід, залученість у життя громади, та освіта. За його словами, він може зробити ще більше для громади та Батьківщини.Згідно його політичної програми, Андрій Веселий планує зосередитись на тому, щоб забезпечити велику підтримку малому та середньому місцевому бізнесу. Економічне процвітання громади, на його думку, зможе полегшити процес налагодження регіональної інфраструктури, та призвести до покращення загального рівня культури та місцевої освіти.
Також діяч планує посилити боротьбу із корупцією. Це, за його словами, стає найважливішою проблемою у правлінні. У програмі Веселого великий розділ присвячено і розвитку медицини. Це неодмінно пов’язано з тим, що Веселий має медичну освіту. У 1992 році він закінчив Бориславський медичний коледж за спеціальністю «Лікарське дело».

Нагадаємо, що підприємець народився 20 травня 1973 року в місті Стебник Дрогобицького району Львівської області. Його батько, Василь Веселий, теж обрав політичну кар’єру, та вийшов на вибори під № 1 від Політичної партії «Патріоти України».Благодійний фонд сім’ї Веселого був заснований у 2013 році. Він допомогає релігійним громадам, ветеранам Майдану та АТО (ООС), сім’ям захисників, а також реалізує проекти, направлені на розвиток та благоустрій Дрогобицького регіону. Організатори “Кода міста” розповідають, що Дрогобич має майже тисячолітню історію. Воно має безліч історичних та архітектурних пам’ятників, чудову природу та особистий галицький характер. А найголовніше — Дрогобич має величезний потенціал, який до сих пір залишається не розкритим. Це стосується і туристичного спрямування, і інвестиційної привабливості, і економічного розвитку.
Читайте також  Нардепы побили очередной рекорд по кнопкодавству

Андрій Веселий, як глава Фонду, зі своєю творчою командою вважає, що ситуацію треба змінювати. Необхідно згенерувати та продовжувати ідеї благоустрою, а для їх використання — приваблювати приватних та зарубіжних інвесторів.

У березні 2020 року Андрій Веселий ініціював створення в Дрогобичі «Центру протидії коронавірусу». Волонтери збирають та безкоштовно передають у медичні та освітні установи антисептики та ЗІЗ. «В умовах пандемії коронавіруса збереження здоров’я людей — пріоритет номер один. Ініціатива «Здорова громада» — це відповідь благодійників та волонтерів на те, що влада не здатна забезпечити якісне медичне обслуговування людей. Необхідно покращити нашу медицину та наблизити її до кожного пацієнта, навіть з удаленого та маленького села», — розповідає Андрій Веселий, підкреслюючи, що діяти треба негайно, і він не збираєтьсья чекати на “кращі часи”.

У липні 2020 року ініціював акцію «Покупай дрогобицьке — підтримуй своїх». У рамках цієї програми він хотів долучити місцевих жителів до того, щоб купувати продукцію дрогобицьких виробників. Він пояснив, що кожна така покупка повернеться у наші ж кармани из залишком, та буде витрачена виключно на поліпшення умов нашого спільного життя.

Фонд сім’ї Веселого пропонує жителям безкоштовно перевірити стан здоров’я — медики разом з волонтерами протягом трьох місяців проводять експрес-дослідження, тестування рівня сахари в крові, змірюючи тиск і температуру місцевих жителів.

Цією можливістю вже користувалися шість тисяч жителів міст та сел Дрогобицького району.Залиште свій коментар