Головна / Новини / Політика / Аваков приїхав у Маріуполь в центр “Азову” і висловив підтримку

Аваков приїхав у Маріуполь в центр “Азову” і висловив підтримку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, на фоні критики полку “Азов” в США і конфлікта з Офісом президента, приїхав в Маріуполь до мобільного центру “Азову”.

Джерело: Твіттері Авакова, пресслужба МВС

Пряма мова Авакова: “У Маріуполі відвідав мобільний центр ОЗСП НГУ “Азов”, де готують бійців для наступальних операцій і проводять вогневі заняття з усього наявного в НГУ озброєння. Це один з найбільш професійних і підготовлених підрозділів. Наша філософія-максимальна підтримка тих,хто захищає Україну”


Дослівно прес-служба МВС: “Очільник МВС також відвідав базу навчального полігону “Азов”, де проводять заняття із бойової стрільби та наступальних дій. Полігон знаходиться біля населеного пункту Новопетрівка та включає базовий табір, який здатний розмістити до 300 осіб особового складу та військове стрільбище, яке придатне для проведення вогневих занять з практичною стрільбою з усіх наявних сил та засобів озброєння НГУ, включаючи танки та артилерію”.

Читайте також  Петиция об увольнении Авакова: Зеленский принял решение

Чому це важливо: Останнім часом між офісом президента і членами “Азову” назрів конфлікт щодо ситуації із розведенням військ у Золотому-4. Полк “Азов” перебуває в структурі Міністерства внутрішніх справ, керівником якого є Аваков.

Залиште свій коментарLoading...