Головна / Новини / Політика / Аваков розповів, що чекає на Україну в разі перемоги Зеленського: неминуча конструкція

Аваков розповів, що чекає на Україну в разі перемоги Зеленського: неминуча конструкція

Скільки ажіотажу зібрала навколо себе персона Зеленського .Кандидат в президенти країни тільки нещодавно отримав схвальні відгуки від колишніх міністрів-реформаторів  Олександра Данилюка, і екс-глави Мінфіну, і екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Хороший у шоубізнесі – хороший і в політиці. Адже, насправді, щоб побудувати настільки великий бізнес у сфері сміху потрібно мати кмітливість і вміння, більше того, дргуих кандидатів це більш ніж виводить з себе, так як Зеленському просто нічого приховувати і всі знають що, куди і навіщо йде і витрачається.

Рейтенги коміка стали досить високі і всім стало зрозуміло, що найімовірніше перемогу і владу країни отримає Зеленський. За фактом отримання такої інформації Кабмін зашумів і почав заявляти про yнаслідки перемоги.


Після його приходу до президентства може початися остаточний перехід до парламентаризму. Саме так цю ситуацію прокоментував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

На його думку, Зеленський буде правити інакше, ніж колишній президент. Йому не будуть присущні ті функції, які зараз взяв на себе Порошенко

Читайте також  Нові правила “прописки” залишать українців без гроша: “прийдуть додому і змусять платити”

Також, міністр внутрішніх справ зазначив, що він завжди виступав за  усунення двоїстості ( дуалізму)  державних функцій.

” Президент він і є прездиент. Він не повинен займатися всім : починаючи від енергетики, закінчуючи дипломатією. Для цього є підрозділи, помічники та інші відповідальні люди. Як мені здається, перемога Зеленського у виборах призведе до форсації встановлення параментской республіки. Знаєте, без задніх думок скажу, навіть нинішній парламент готовий підтримати такий вид республіки, той що відповідає парламенту.  Парламентаризм – комфортніше для всіх. І чинний президенско-парламентський устрій замінить просто пармалентский, він – наша точка створення  нової країни. Якщо це, не дай Бог, не станеться, ми просто загрузнемо в болоті. Не те що б не сказати, що ми вже в ньому. А головним гальмом країни виступає в цьому випадку не відсутність структурних реформ, а дуалістичність влади”, – розповів про свої думки на цю тему міністр.

Залиште свій коментарLoading...