Головна / Новини / Суспільство / Банери та їх переваги

Банери та їх переваги

Якщо Ви хочете заявити про себе чи свою компанію на все місто, то одним з ефективних способів буде розміщення банеру. Це рекламне полотно з надрукованим зображенням має великі розміри та розміщується на фасадах будівель, проїзних частинах, мостах, огорожах чи на спеціальних висотних конструкціях. У київській тимчасовій поліграфії 24print Ви зможете замовити банер та будь-який друкований виріб за доступними цінами. У цьому виді зовнішньої реклами є багато переваг, а саме:

  • Великий розмір полотна дозволяє охопити велику аудиторію людей, як пішоходів та людей у транспорті.
  • Банер легко закріплюється на стіні чи може кріпитися навіть на проводах, перетинаючи проїзну частину.
  • Вибір матеріалів дозволяє підібрати полотна, для яких не страшні погані погодні умови: сильний вітер, опади чи сильне сонячне світло.
  • Окрім реклами, банери часто використовують для прикриття будівництва з нанесенням будучого проекту реалізації, як на цьому прикладі.
  • Термін експлуатації виробу – не менше 3 років.Різновидність банерів

Якщо потрібно розмістити довгострокову інформацію на фасаді будівлі чи місці з постійними вітрами, то віддають перевагу литому банеру чи полімерному матеріалу. Для недовгих рекламних компаній (до 1 року) підійде ламінована тканина. При великих розмірах вуличної рекламної вивіски, важливо забезпечити надійність конструкції – треба встановити жорстку основу: арміровану тканину чи сітку.

В поліграфії 24print також можливо здійснити пост друковану обробку банера для забезпечення матеріалу особливих властивостей:

  • Frontlit – нанесення щільного матового покриття.
  • Backlit – материал з можливістю розсіювання світла. Такий варіант використовується при створенні світлової реклами.
  • BlackOut – не пропускає світло. Підходить для створення двосторонніх банерів чи для друку без просвітів.
  • Removable – для зручного демонтажу наноситься клейовий шар.
  • One Way Vision – сітчастий матеріал, який пропускає світло. Використовується для тонування поверхні.

Варіанти застосування банерівДля магазинів техніки, вдалим рішенням буде відтворення кадру з рекламного ролику, де демонструється нова модель техніки. Якщо потрібно зробити рекламу концерту чи театральної вистави, то кращим варіантом буде розміщення вузького продовгуватого полотна над проїзною частиною.

У випадку відомих компаній достатньо відтворити логотип та локанічний слоган, який призиває до дії. Для таких компаній опис діяльності не потрібен, відомість бренду вже здобута, треба лише нагадати про себе чи презентувати новий продукт. Тут можна подивитися на сенсаційний світлодіодний банер з ефектами ілюмінації для відомої компанії безалкогольних напоїв.

Якщо у Вас виникли питання щодо дизайну банера чи вибору матеріалу для друку, спеціалісти поліграфії 24print завжди допоможуть у створенні ідеального рекламного полотна.

Залиште свій коментар

Читайте також  Порошенко хлопнув дівчину по лицю… Відео зірвало мережу


Loading...