Головна / Новини / Суспільство / Без гарячої води: окупанти у Криму анонсували новий графік подачі води

Без гарячої води: окупанти у Криму анонсували новий графік подачі водиОкупаційна влада у Криму вигадала новий спосіб заощадження водних ресурсів. Вже з 24 квітня мешканці окупованого півострова залишаться без гарячої води.

Джерело: “Радіо Свобода”


Про це заявив “керівник республіки Крим” Сергій Аксьонов. За словами так званого керівника, новий графік подачі води впроваджують у тестовому режимі.Відтак, з 24 квітня у Сімферополі не подаватимуть гарячу воду, а холодна буде по графіку – з 6:00 до 00:00 щодоби. Зауважимо, що у Ялті інший графік водопостачання: від 6:00 до 9:00 та від 18:00 до 21:00.

Читайте також  В Україні з'явилися нові автомобільні номери

Сергій Аксьонов також попередив, що 22 і 23 квітня систему подачі води в Сімферополі тестуватимуть, через що можливі зриви графіка водопостачання, каламутність та подача неякісної води.


Він висловив сподівання, що завдяки такому графіку води у Криму може вистачити до кінця року. Водночас так звана влада очікує, що після запуску чергових свердловин на Бештерек – Зуйському водозаборі з 25 квітня в Сімферополь надходитиме 110 тисяч кубометрів води на добу.

 

Залиште свій коментар