Головна / Новини / Політика / Безробітна Савченко шикує: колишню депутатку засікли на дорогому курорті (фото)

Безробітна Савченко шикує: колишню депутатку засікли на дорогому курорті (фото)

Надію Савченко з сестрою Вірою нещодавно замітили в аеропорту в черзі на рейс до Чорногорії. Про це повідомив в Twitter один з пасажирів того ж рейсу.

Колишній народний депутат летіла першим класом, а це не дешеве задоволення. Тим більше, враховуючи, що Савченко на даний час безробітна.

Надія Савченко

Автор допису доклав до посту знімок, на якому видно Надію Савченко з паспортом в руках. “Б **, Гадя з сестрою Вірою в одному літаку зі мною”, – підписано під фотографією.


Пізніше стало відомо, що сестри Савченко полетіли в Чорногорію. Літак приземлився в курортному місті Тіват, яке можна оцінити, як не самий бюджетний варіант відпочинку.

Кілька днів тому Надія Савченко публічно заявила про те, що не може знайти роботу і офіційно зафіксувала статус безробітної на біржі праці. Читачі зробили висновок, що насправді Савченко або не бідує, або летить в Чорногорію на пошуки роботи.

Надія Савченко

Недавно Надія Савченко несподівано з’явилася у Верховній Раді, де її сфотографували. На знімку Савченко сидить, закинувши босі ноги на стіл, і дивиться телефон. При цьому на столі видно пачку сигарет і пластиковий стаканчик.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  В НАТО прокомментировали одобрение формулы Штайнмайера по Донбассу