Головна / Новини / Суспільство / Боялась принести коронавірус додому: із Радомишльської лікарні звільнили санітарку

Боялась принести коронавірус додому: із Радомишльської лікарні звільнили санітарку

Із Радомишльської центральної районної лікарні на Житомирщині звільнили санітарку. Наталія Гриценко відмовилася без захисного комбінезону прибирати в палаті, в якій лежала заражена коронавірусом 71-річна жінка.

Жінка розповіла, що боялася принести коронавірус додому, тому що у неї дитина з інвалідністю.

“Мають бути комбінезони, ми повинні бути захищені. А мені – “іди мий і тихенько йди додому”. Я відмовилася. Було три захисні костюми, все. Нас було п’ятеро. І вони мене змушують. Не дай бог, я дитині принесу”, – розповіла Гриценко, передає ТСН.Читайте також  “22 роки ми зомбували людей”: відверте зізнання митрополита про УПЦ МППерсонал лікарні каже, що не вистачає дезінфікуючих засобів, захисних костюмів і масок. Медики, переважно молодший персонал, ідуть у відпустки, щоб не контактувати з хворими.
Районна влада підтверджує, що в лікарні мало захисних засобів. Гроші є, кажуть чиновники, але купити засоби ніде – їх немає в продажу.

“Ми не можемо і не знаємо, де придбати. Тому ситуація патова”, – пояснив депутат Житомирської облради Микола Григоренко. Це підтверджує і голова Радомишльської РДА Віктор Пулковський.

Залиште свій коментарLoading...