Головна / Новини / Політика / “Будь мужнім” – Вакарчук звернувся до Зеленського

“Будь мужнім” – Вакарчук звернувся до Зеленського

Лідер “Голосу” Святослав Вакарчук порадив президенту Володимиру Зеленському бути мужнім і погодити план деокупації Донбасу і Криму.

Про це він сказав журналістам у кулуарах, – пише Газета.юа.

“План, з яким маємо їхати на переговори, має підтримувати більшість українців. Сьогодні Мінські домовленості або на умовах федералізації “спеціальний статус” Донбасу не підтримує більшість українців. А статус-кво і посилення України, перш ніж ми будемо повертати території, підтримує найбільша кількість українців.


Не може влада бути сильною, коли вона не опирається на план, який підтримують усі. Тому у цьому залі треба створити новий план і обговорити його з усіма, командою президента. І не боятися озвучувати його в слух”, – сказав нардеп.

“Мінські умови, так як вони прописані, прямо ведуть Україну до ризику втрати суверенітету і незалежності. Є шлях зупинити ситуацію, так як вона є, не відмовляючись ні на секунду від наших територій, людей. Зміцнюючи українську армію, економіку, проводячи ті реформи. І через якийсь момент ситуація точно зміниться на нашу користь”, – заявил Вакарчук.

Читайте також  Зеленський опублікував несподіване послання до жителів Донбасу: "Давайте залишимо позаду всі сварки"

“73% підтримали президента. Він має мати мужність, силу і своє політичне бачення сказати “Ми зробимо це так, так і так”. Чому коли ми говоримо про інші речі, про призначення уряду, інші закони, вони кажуть “Все, що робили перед тим було погано”. А як тільки йде мова про Мінські домовленості, вони кажуть “Ну це ж при Порошенкові вони були створені, то ми мусимо їх виконувати”. Все решту вони не мусять, а це чомусь мусять.

Пора чітко сказати: “У нас має бути свій власний план”, – додав Вакарчук.

Залиште свій коментарLoading...