Головна / Новини / Здоров'я / Це щоб більші черги були в поліклініках: українці приголомшені новинкою від МОЗ

Це щоб більші черги були в поліклініках: українці приголомшені новинкою від МОЗУкраїнці активно обговорюють скасування талонів для походу до лікаря

В МОЗ також скасували ще такі форми первинної облікової документації:


– талон амбулаторного пацієнта (025-6/о);

– талон на прийом до лікаря (025-4/о) і талон для реєстрації заключних (уточнених) діагнозів (025-2/о);

– контрольна карта диспансерного спостереження № 030/о;


– книга запису викликів лікарів додому (№ 031/у). Лікар не буде зобов’язаним звітувати про відвідування всіх пацієнтів. Вся звітність зводиться до 4 цифр в день: загальна кількість звернень до лікаря дорослих і дітей, і кількість відвідувань дорослих і дітей вдома.

– форма № 025-3/Медична карта студента. У всіх студентів буде звичайна амбулаторна карта;

– медична карта дитини для вступу до школи і дитячий сад. Діти повинні пройти тільки звичайні медичні огляди у лікаря і отримати стандартну довідку.

У результаті повинен залишитися тільки один вид амбулаторної картки, який має враховувати особливості надання медичної допомоги дорослим і дітям.

Читайте також  В сети показали легкие мертвого курильщика: страшное ВИДЕО


Зазначимо, багатьох українців турбує, що для виконання цього рішення міністерства у вітчизняних полікліках нема необхідної техніки, зокрема комп’ютерів.

“Техніки немає, купити ніхто грошей не дасть, нехай Супрун з небес на землю впаде”, “Талони не потрібні, йдеш під кабінет і чекаєш “з моря погоди”, авось хто-небудь так прийме… За новими законами ні лікуватися ні вмирати не можна … “, «Ну з талонами зрозуміло, а як медкарти ? Це , щоб більші черги в реєстратурі були? Чи як?», – пишуть у мережі.

    

Залиште свій коментар