Головна / Новини / Суспільство / Це треба зупинити негайно: Зеленського благають поставити хрест на мільярдній схемі

Це треба зупинити негайно: Зеленського благають поставити хрест на мільярдній схемі

На сайті президента України з’явилась електронна петиція, у якій громадяни просять заборонити та закрити усі ігрові автомати на всій територій країни.

Автором виступив житель Харкова Павло Мацулевич.

Так у зверненні до глави держави Зеленського, українець стверджує, що попри заборону ігрової діяльності, автомати все ж успішно продовжують працювати, звісно ж ці заклади замасковані під яскравими вивісками державних лотерей.“Шановний Володимире Олександровичу.
Пишу Вам з надією, що це звернення дійде до Вас.
Необхідно терміново закрити всі ігрові автомати в країні. Ігрові автомати в Україні успішно працюють під яскравими вивісками державних лотерей. І протягом останнього року відкриття таких закладів стали з’являтися в геометричній прогресії”, – пише автор петиції.
Також чоловік додав, що, наприклад, у Львові, зокрема, підпільні гральні клуби з’являються на місці банків, перукарень, продуктових магазинів.

“Ринок виявився на стільки великим, що ігрові салони розташовуються двері в двері, по три-чотири в будинку. У Харкові теж, майже на кожній станції метро по по три-чотири салонів, які забирають гроші у простих людей”

За словами чоловіка, ситуація складається так, що українці просто виносять з дому останню копійку, щоб пограти, в людей з’являється залежність від азарту.

“Люди програють всі заощадження, беруть кредити, позичають гроші у знайомих і друзів, закладають в ломбарди все що у них є. Від цього зруйновано дуже багато хороших сімей, від цього українці кінчають життя самогубством, від цього люди втрачають віру в себе і втрачають можливість забезпечувати своїх дітей. Прошу негайно закрити всі гральні салони в Україні, кому б не належав цей бізнес. Сотні тисяч людей морально покалічили себе через цей бізнес”, – йдеться у петиції.
Дана петиція зібрала станом на 14 червня 377 голосів з 25 тисяч необхідних.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  "Умерло уже 63 человека. Температура и отек легких", - в "ДНР" вспышка нового вируса, соцсети сообщили о десятках умерших