Головна / Новини / Політика / “Це ви зробили з України “антиросію”! Путін ніколи не переможе!”: Цимбалюк виступив з потужною промовою на росТБ

“Це ви зробили з України “антиросію”! Путін ніколи не переможе!”: Цимбалюк виступив з потужною промовою на росТБ

Він висловив упевненість у тому, що Україна не відступить від свого шляху, навіть незважаючи на те, що істотно поступається агресору у військовій міці. Адже за великим рахунком потягатися з Росією у військовому плані можуть лише США і Китай.

“Але найголовніше, що я вам хочу сказати і глядачам цієї програми, — ви подумайте, чому указом президента Росії були засекречені втрати російської армії після 2014 року. Ви можете скільки завгодно твердити тезу, що “нас там немає”, “нас не було”, але по суті Донбас, як і Крим, повністю підконтрольний у військовому плані, в політичному й економічному Росії”, — прямо нагадав росіянам Цимбалюк про їхні військові злочини.

Читайте також  Партія "Слуга народу" поповниться ще одним відомим коміком: над його жартами сміялися усі“І, до речі, головний підсумок Мінських угод за чотири роки — ви зробили щеплення для України від “русского міра”, тому що люди, які залишилися на непідконтрольній частині Луганської і Донецької області, вони наїлися “русского міра”. І тому Володимир Путін ніколи не переможе на виборах у нашій країні!” — яскраво підсумував українець.

Залиште свій коментарLoading...