Головна / Новини / Політика / “Це вже навіть не тупість”: Тимошенко звернулася до міністра Реви

“Це вже навіть не тупість”: Тимошенко звернулася до міністра Реви

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко звернулася до уряду України з проханням про відставку міністра соцполітики Андрія Реви. Політик впевнена, що це має стати адекватним покаранням за жорсткі висловлювання міністра про жителів окупованих територій Донбасу.

Про це стало відомо завдяки повідомленню Юлії Тимошенко на сторінці в соцмережі Facebook, пише Znaj.ua.

“Днями міністр соціальної політики Рева, в інтерв’ю ВВС, назвав жителів так званих “ЛДНР” – “гидотою”, згодом непереконливо намагаючись робити вигляд, що журналісти його неправильно зрозуміли.


“Є такий різновид провладної недорікуватості і невігластва, яка при певних умовах перетворюється на загрозу державним інтересам. І це саме той випадок. Висловлювання міністра – це вже не особиста дурість, а позиція офіційної урядової структури. Структури, яка за своїми повноваженнями покликана захищати громадян України та дбати про їх інтереси”, – написала Тимошенко.

Читайте також  Разумков в ЕС сделал важное заявление о возвращении Крыма и Донбасса

На думку політика, люди, що займають високі пости, повинні дотримуватися певних моральних меж. Тимошенко підкреслила, що нинішня влада втратила довіру українців, і це красномовно показали результати президентських виборів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко вважає, що запропонований партією “Самопоміч” закон “Про президента” суперечить Конституції. Про це відомий політик повідомила в суботу на своїй сторінці в Facebook.

“Про ідею переглянути повноваження президента. Як на мене, запропонований “Самопоміччю” закон суперечить Конституції. До того ж, країні набридли політичні інтриги, перетягування повноважень і спроби змінити правила під час гри”, – написала Юлія Тимошенко.

Залиште свій коментарLoading...