Головна / Новини / Здоров'я / Це знеболююче може вас вбити

Це знеболююче може вас вбити

Держлікслужба України тимчасово заборонила популярний медикамент-спазмолітик “Комбіспазм” індійського виробництва.

Про це свідчить розпорядження від 23 червня, опубліковане на сайті відомства.

“Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу “Комбіспазм”, серії EPD18001A1 виробництва “Евертоджен Лайф Саенсиз Лімітед”, Індія, до окремого рішення”, – йдеться в розпорядженні.Відповідний документ був підписаний головним державним інспектором України з контролю якості лікарських засобів Наталією Гудзь.
“Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання цього розпорядження перевірити наявність лікарського засобу”, – йдеться у документі.

Водночас там зазначається, що у разі виявленні зразків цього лікарського засобу, потрібно вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом вміщення в карантин. Невиконання цього розпорядження передбачає відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Зазначимо, Державна служба з лікарських зacoбів та контролю за наркотиками вже заборонила до використання на території України низку відомих лікарських препаратів. Серед причин заборон – летальні випадки після прийому засобів, невідповідність складу або контрабанда.

Залиште свій коментар

Читайте також  Кавоману на замітку: Яка добова норма кави не зашкодить організму


Loading...