Головна / Новини / Суспільство / “Цей хлопець сьогодні рятував людей під час вибуху у Львові! Він перший підбіг та надавав медичну допомогу!”, – Зінкевич

“Цей хлопець сьогодні рятував людей під час вибуху у Львові! Він перший підбіг та надавав медичну допомогу!”, – Зінкевич

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич:

“Я і багато хто ставши свідком сьогодні ситуації, яка сталася на Ярмарку ( Пр. Свободи Львів ) хочу подякувати ось цьому хлопцю Алямському Андрію Андрійовичу, який під час пожежі на ярмарку надавав медичну допомогу постраждалим людям до приїзду медиків, сам хлопець військовослужбовець А3618/356 артилерійський полк – таким хлопцям ПОВАГА !!!

Від патрульної поліції :
22.12.2018 близько 13:15 сталася пожежа на Пр.Свободи – горить Новорічна Ярмарка.
Прибувши на місце події було помічено що навпроти 33 номеру Пр.Свободи горить дерев’яна ятка та вогонь переходить на інші дерев’яні об’єкти,було чути декілька вибухів скоріш з ,а все газових балонів та кільканадцять працівників ярмарку підручними засобами(вогнегасниками та водою)намагались потушити вогонь. Полум’я вогню ставало більше та лунали вибухи.На місце події нами було викликано декілька карет швидкої медичної допомоги та працівників ДСНС.
До їх приїзду людей було відведено на безпечну відстань.
В процесі підбігли перехожі та повідомили що неподалік місця події є потерпілі особи.В процесі виклику повторно швидкої допомоги оскільки наслідки були важкі підбіг хлопчина у військовій формі,представився військовим медиком та почав надавати першу домедичну допомогу,розмовляти з потерпілими,жартувати щоб не втрачали свідомість.

Читайте також  Поїзд Львів-Київ зупинили через двох неадекватних дівчат: вони бігали голими і кричали. Відео

По прибуттю медиків усіх потерпілих було госпіталізовано у 8клінічну лікарню з опіками різного ступеня.”

Залиште свій коментарLoading...