Головна / Новини / Політика / Через Маріуполь: Путін готує новий удар по Україні
Путін

Через Маріуполь: Путін готує новий удар по Україні

Уряд Росії придумав план захоплення України через Маріуполь. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву генерал-лейтенанта, експерта з питань безпеки Василя Богданова.

Він стверджує, що, якщо говорити про загострення конфлікту, то основна мета Росії — пробити коридор до Криму сухопутним шляхом, тобто через Маріуполь і далі за маршрутом.

«І зрозуміло, що дії, які в цьому напрямку зараз планує Генштаб РФ, мають на меті не тільки точкові удари, активізацію безпілотників і діяльність розвідувально-диверсійних груп. Там накопичено вже величезну кількість танків, бронетехніки, ствольної і ракетної артилерії», – застерігає генерал.


Однак, додав Богданов, на цьому етапі у Путіна навряд чи зважаться на широкомасштабну військову агресію проти України. Генерал-лейтенант вважає, що на Кремль психологічно вплинуло те, що Україна отримала нові протитанкові комплекси Javelin від США. Підтримка Заходу вплинула на коригування планів Генштабу РФ.

Читайте також  Мураев заявил, что готов с оружием воевать против ЛДНР

«І я переконаний, що на цьому етапі Росія навряд чи зважиться на широкомасштабну військову агресію проти України. Кремль зараз не в тій ситуації, коли він може вільно розмахувати мілітаристською дубиною і вважати, що це минеться безкарно. Це не Грузія, не Чечня і не Придністров’я. Захід, нарешті, зрозумів, що це може так далеко зайти, що вони можуть побачити зелених чоловічків і російські танки з вікна в Берліні або Парижі», – резюмує експерт.

Залиште свій коментарLoading...