Головна / Новини / Здоров'я / Через рік ми переможемо рак! Ізраїльські вчені зробили революційне відкриття

Через рік ми переможемо рак! Ізраїльські вчені зробили революційне відкриття

Ізраїльська фармацевтична компанія “Accelerated Evolution Biotechnologies” через рік планує представити “повноцінні ліки від раку”.

За словами представника AEB Дена Арідора, це буде революційний прорив:

“Наші ліки будуть результативними з першого дня, їх ефект буде тривати кілька тижнів, а сам препарат буде мати мінімум побічних ефектів при набагато нижчій вартості, ніж більшість інших видів лікування на ринку”.За інформацією AEB, новий препарат отримає назву “MuTaTo”, що означає “багатоцільовий токсин”. Він вражає ракові клітини відразу декількома пептидами – сполуками з ланцюжків амінокислот.
Така багатопланова атака, схожа на боротьбу з вірусом, запорука ефективності лікування. Комбінування пептидів дозволяє остаточно знищити ракові клітини і не допустити їх мутацій, розвитку резистентності до ліків.

Читайте також  Порция антифейка: Супрун развеяла мифы о кори и вакцинации

Більше того, метод “MuTaTo” здатний знайти підхід до типу раку у конкретного хворого. У пацієнтів будуть брати біопсію, а потім складати для кожного індивідуальний лікувальний коктейль.

На даному етапі в AEB закінчили перший дослідний експеримент на мишах. Вченим вдалося заблокувати ріст ракових людських клітин і не допустити побічного ефекту для здорових клітин. Зовсім скоро очікуються клінічні випробування. Але для того, щоб з лабораторії ліки вийшли на ринок, може знадобитися від року, до п’яти.

Залиште свій коментарLoading...