Головна / Новини / Суспільство / Червоноградський журналіст вважає Україну історичною і генетичною випадковістю

Червоноградський журналіст вважає Україну історичною і генетичною випадковістю

Уже не вперше своїми лайливими та неадекватними постами червоноградський журналіст Руслан Іванець підриває соціальну мережу. На цей раз пан Іванець зайшов надто далеко і написав, що: “Наша батьківщина – це історична і генетична випадковість. Не більше”. Про це пише «Кристинопіль.Info».

3 1

На запитання одного із дописувачів у соцмережі Facebook: “Чому ви не на війні?”, Руслан Іванець відповів: “Я не збираюся віддавати своє життя чи вбивати інших людей за якусь там державу”.


У відповідь пан Іванець отримав, що це не якась держава, а наша Батьківщина – Україна, за яку проливають кров і віддають своє життя наші воїни, в тому числі і за нього. На що місцевий журналіст заявив: «Наша батьківщина – це історична і генетична випадковість. Не більше».

Читайте також  Синоптики розповіли про погоду в лютому в Україні: будуть "гойдалки"

3 2 1

На зауваження дописувачів щодо таких неадекватних та сепаратистських висловлювань, пан Іванець у грубій і притаманній йому формі відповів:

“Знали б ви, як же мені по… на думку і на те, на що подібна моя відповідь, різним вузьколобим, одноклітинним націоналістам”.

На захист свого колеги по журналістському перу в “Ехо Червонограда” виступила Алла Березюк, яка вважає такі нецензурні та неадекватні пасквілі з боку Іванця ніяким там проявом сепаратизму і зауважила:

“Що таке сепаратизм? Десь ви побачили заклики до відділення якоїсь території України, до повалення діючого режиму, приєднання України до іншої держави?”.

ivanets7 1

Також у своїх скандальних дописах Руслан Іванець неодноразово висміював державні символи України, зокрема спотворював слова державного гімну!

Залиште свій коментарLoading...