Головна / Новини / Культура / Чи поїде представник України на Євробачення: скандал навколо MARUV набирає обертів

Чи поїде представник України на Євробачення: скандал навколо MARUV набирає обертів

Скандали навколо цьогорічного Національного відбору на “Євробачення-2019” не вщухають. Так, віце-прем’єрміністр України В’ячесла Кириленко заявив, що артисти, які гастролюють в Росії, не можуть брати участі у фіналі Нацвідбору.

Про це чиновник написав на особистій сторінці у Twitter.

За словами Кириленка, Національний відбір на “Євробачення-2019” став частиною гібридної війни Росій проти України. Саме тому ті артисти, які гастролюють на території держави-агресора взагалі не мають брати участь у фіналі Національного відбору.

В’ячеслав Кириленко


На своїй сторінці у Twitter відзначив, що ситуація довкола учасників відбору вже викликала суспільний негативний резонанс.

Національний відбір на “Євробачення-2019”, на жаль, уже  став частиною гібридної війни Росії проти України. Унаслідок участі у відборі артистів, що гастролюють на території держави-агресора або не визнають територіальної цілісності України. Тому, аби ситуація не зайшла у глухий кут, підтримую тих, хто вважає, що з огляду на негативний суспільний резонанс та загрози інформаційній безпеці України, такі артисти не можуть брати участі у конкурсній частині фіналу Національного відбору на “Євробачення-2019“, – йдеться в повідомленні віце-прем’єр-міністра.

Читайте також  Зеленский сделал важное заявлениеКириленко також додав, що історія з учасником Євробачення від України ще не завершена.

Співачка MARUV, який закидають звинувачення в гастролях країною-агресором, стала переможницею Нацвідбору на Євробачення-2019. Під час виступу на фіналі ведучий Сергій Притула запитав, що виконавиця думає про російську агресію і анексію Криму.

Maruv, учасниця Національного відбору України на Євробачення 2019

Maruv, учасниця Національного відбору України на Євробачення 2019

Зайдіть в інтернет і почитайте відповідь на це питання. Цей проект створювали, щоб країни об’єднувалися. Це питання краще піти і поставити в Верховну Раду. Я несу мир своєю музикою. Я впевнена, що багато росіян відмінно добре ставляться до українців. Не може бути тільки поганих людей, не всі хочуть воювати“, — відповіла дівчина.

 

Залиште свій коментарLoading...