Головна / Новини / Культура / Чоловік Повалій вибухнув скаргами на Україну: Нам не дозволяють виступати в рідній країні, забороняють випускати в ефір наші пісні

Чоловік Повалій вибухнув скаргами на Україну: Нам не дозволяють виступати в рідній країні, забороняють випускати в ефір наші пісні

Після всіх скандалів, в яких взяла участь колись відома українська співачка Таїсія Повалій, черговою витівкою відзначився її чоловік Ігор Ліхута

Чоловік народної артистки України, колишнього народного депутата від «Партії регіонів» та наближеною до екс-президенту України Віктору Януковичу опальної естрадної співачки Таїсії Повалій поскаржився російським засобам масової інформації на жителів України.

На «одкровення» Ліхуту вивело одне з російських видань після премії «Шансон року», яку 21 квітня отримала Повалій.Чоловік Повалій почав стверджувати те, що вони не переїжджали в Росію і до сих пір живуть в Києві.

«Найбезглуздіший слух, який про нас пустили, ніби ми кинули все в Україні і переїхали жити в Росію. Це, звичайно, не так. Таїсія Повалій як і раніше живе в Києві, де у нас є і квартира, і будинок», – розповів Ліхута.

таисия повалий

Він також «поскаржився» росіянам на те, що Повалій не має змоги працювати в Україні.
«І їхати нікуди не збирається, незважаючи на те, що можливості працювати там вона позбавлена ​​- нам не дозволяють виступати в рідній країні, забороняють радіостанціям випускати в ефір наші пісні навіть українською мовою. І Тая, народна артистка України, раз у раз стикається з негативом в свою адресу. У Києві живуть мама Таїсії і наш син. Зрозуміло, їхати і вони не збираються», – стверджує чоловік артистки.

Читайте також  «Ну откуда в вас столько г*вна?» Макаревич прокомментировал выступление под стенами Кремля

Що стосується московської квартири Повалій, то Ліхута стверджує, що вона – наймана.

«Ми вже десять років знімаємо в Москві житло, але власною квартирою тут не володіємо. Правда, у нас є половина невеликого таунхауса на березі моря в іспанському містечку Аліканте. На щастя, не придумують поки, що ми туди хочемо виїхати назавжди», – розповів він.

Нагадаємо, відома українська запроданкаТаїсія Повалій повернулася на батьківщину. Колись відома українська співачка, яка зараз живе в Росії, приїхала до Києва для зйомок концерту до Дня Перемоги.

Ефір до 9 травня готує телеканал «Інтер», який неодноразово потрапляв в антиукраїнські скандали. На каналі багато разів транслювали пропагандистські фільми і концерти з прихильниками «русского мира». Саме для зйомок в цьому концерті і приїхала Повалій. В її виконанні дуже дивно зазвучала пісня про війну.

Залиште свій коментарLoading...