Головна / Новини / Політика / Чому гроші з “коронавірусного” фонду витратили на дороги: Зеленський пояснив

Чому гроші з “коронавірусного” фонду витратили на дороги: Зеленський пояснив

Президент України Володимир Зеленський заявив, що гроші з “коронавірусного” фонду в рамках “Великого будівництва” витрачали не тільки на будівництво автотрас, але і на прокладку доріг до приймальних відділень лікарень.

“Велике будівництво” – це не тільки дороги. Це те, що люди бачать – у регіонах це школи, стадіони. За 10 місяців ми побудували сотні шкіл, стадіонів, садків. “Велике будівництво” – це велика програма. Просто обмежити це інфраструктурним проєктом “дороги” неправильно. Частина цієї програми – це наші приймальні відділення, до яких будувалися дороги. Багато речей зроблено і для боротьби з ковідом”, – заявив Зеленський у рамках форуму “Україна 30. Інфраструктура”.


За його словами, у “коронавірусний” фонд увійшли гроші, які вдалося відсудити у “Газпрому”.

“Є документ: нам вдалося забрати 3 млрд від “Газпрому” це і були ті дороги, які ми побудували. Це те, про що ми мріяли. Було багато різних програм. Ми домовлялися з Кабміном, що це окремі речі. Всі програми в Україні були обмежені, коли почався ковід. І домовилися з усіма, всі міністерства і депутати були проти, всі програми були обмежені. Ми не розуміли, коли це закінчиться. Ми пообіцяли через три місяці відкрити всі програми, але ми не знали, що це було тільки початком”, – зазначив Зеленський.

Читайте також  Вслед за Вакарчуком? Олег Винник собрался в Раду со своей партией

Однак президент додав, що в результаті влада вирішила відкрити всі державні програми.

“Гроші, які надійшли від “Газпрому”, вони були навіть не в бюджеті, ми і це обмежили. Але потім почали розуміти, що потрібно відкривати програми. І потроху ми відкрили всі програми… Якби ми зупинили “Велике будівництво”, ми б втратили ще 190 тис. робочих місць”, – резюмував Зеленський.

Залиште свій коментар