Головна / Новини / Економіка / Ціни на газ у червні перерахували для всіх українців: опубліковано повний список тарифів

Ціни на газ у червні перерахували для всіх українців: опубліковано повний список тарифів

Українцям у червні встановили нові місячні тарифи. Вартість кубометра залежно від постачальника коливається в межах 7,8-13,5 грн/$. Водночас у більшості компаній річний тариф менш вигідний, ніж місячний.Річні пропозиції в червні, як і в травні, будуть коливатися від 7,80 і до 13,50 грн за кубометр. Найнижчі ціни запропонували Агросинтез Трейдінг із ціною 7,80 грн за кубометр, Евода Трейд КП Луцькводоканал із ціною 7,88 грн за кубометр, Черкасигаз Збут і Уманьгаз Збут із ціною 7,89 грн за кубометр, а також ГК Нафтогаз України з ціною 7,96 грн за кубометр, підрахувало видання Газправда.
Ціни на газ у червні перерахували для всіх українців: опубліковано повний список тарифів

Загалом більшість компаній встановила ціни до 9 грн за кубометр. А найпоширеніший річний цінник на газ у червні – 7,98-7,99 грн за кубометр. Ще понад 20 постачальників продаватимуть клієнтам з річними тарифними планами кубометр палива за ціною від 9,20 грн і до 13,50 грн.Тим часом місячні ціни, які компанії пропонують на червень, коливаються від 7,80 і до 12 грн за кубометр.

“Як бачимо, очікуваного сезонного зниження цін на газ не відбулося. Навпаки, через рекордно низьку пропозицію, спровоковану “Газпромом”, який не поспішає продавати свій газ, ціни на європейських газових хабах досить високі. Відповідно, такі ж тенденції і в Україні. Середньозважена ціна на природний газ за результатами електронних біржових торгів на Українській енергетичній біржі станом на 27.05.2021 р. на червень становила понад 12,1 грн за кубометр”, – розповідає координаторка житлово-комунальних і енергетичних програм “Опори” Тетяна Бойко.
Читайте також  Крупный российский банк закрывает "дочку" в Украине: что будет с вкладчиками

Всіх перевели на річні тарифи. Ось, що варто про це знати

Українців із 1 травня перевели на річні тарифи на газ. Замість 6,99 грн за куб вартість доходить до 13,5 грн, залежно від постачальника.

Ціни на газ у червні перерахували для всіх українців: опубліковано повний список тарифів

Сім’я з трьох осіб, якщо газ використовують тільки для приготування їжі

“Нафтогаз”:

 • у квітні: 67,2 грн;
 • річний тариф: 78 грн.

“Чернівецька обласна енергопостачальна компанія”: • у квітні: 81,3 грн;
 • річний тариф: 128,2 грн.

Газзбути:

 • у квітні: 68,5 грн;
 • річний тариф: 78,3 грн.

Як зміняться ціни, якщо використовувати газ для опалення (300 кубів на місяць):“Нафтогаз”:

 • у квітні: 2058 грн;
 • річний тариф 2388 грн.

“Чернівецька обласна енергопостачальна компанія”:

 • у квітні: 2490 грн;
 • річний тариф: 4050 грн.

Газзбути:

 • у квітні: 2097 грн;
 • річний тариф: 2397 грн.

Нагадаємо, українці в січні отримали оновлені платіжки за комуналку: ціну на природний газ для населення було збільшено на 14%. Після цього країною прокотилася хвиля протестів проти підвищення тарифів.

Залиште свій коментар