Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Cуд виніс вирок Зайцевій і Дронову: подробиці

Cуд виніс вирок Зайцевій і Дронову: подробиці

Київський районний суд Харкова у вівторок, 26 лютого, виніс вирок обвинуваченим у смертельній ДТП Олені Зайцевій та Геннадію Дронову.

Вони засуджені до 10 років позбавлення волі і позбавлені прав на керування транспортними засобами терміном на 3 роки передає Обозреватель.

Суд також задовольнив повною мірою вимогу рідних жертв ДТП, які просили компенсувати їм моральну шкоду в сумі 1 млн грн за кожну смерть.Пом’якшувальними обставинами для Зайцевої визнали щире каяття та часткове відшкодування збитків потерпілим. У Дронова пом’якшувальних обставин немає.

Дронов після засідання заявив, що не вважає вирок справедливим. За його словами, таке покарання йому дали, щоб “суспільство заспокоїлося”. “Буду оскаржувати”, — сказав він. На апеляцію у нього є 30 днів.

Читайте також  Чому 14-річний закарпатець наніс своєму другові 28 ударів ножем і перерізав горло?Адвокат Зайцевої Юлія Козир зробила першу заяву після вироку підзахисній, розповівши, чи будуть вони подавати апеляцію.

Сторона обвинувачення також прокоментувала рішення суду. “Ми вважаємо, що вирок є законним, об’єктивним та справедливим. Суд надав оцінку кожному доказу у нарадчій кімнаті”, — сказав начальник відділу прокуратури Харківської області Максим Блохін.

Під час засідання Зайцевій ставало погано, її виводили із зали суду.

Залиште свій коментарLoading...