Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Cуд виніс вирок Зайцевій і Дронову: подробиці

Cуд виніс вирок Зайцевій і Дронову: подробиці

Київський районний суд Харкова у вівторок, 26 лютого, виніс вирок обвинуваченим у смертельній ДТП Олені Зайцевій та Геннадію Дронову.

Вони засуджені до 10 років позбавлення волі і позбавлені прав на керування транспортними засобами терміном на 3 роки передає Обозреватель.

Суд також задовольнив повною мірою вимогу рідних жертв ДТП, які просили компенсувати їм моральну шкоду в сумі 1 млн грн за кожну смерть.Пом’якшувальними обставинами для Зайцевої визнали щире каяття та часткове відшкодування збитків потерпілим. У Дронова пом’якшувальних обставин немає.

Дронов після засідання заявив, що не вважає вирок справедливим. За його словами, таке покарання йому дали, щоб “суспільство заспокоїлося”. “Буду оскаржувати”, — сказав він. На апеляцію у нього є 30 днів.

Читайте також  В полиции сделали важное заявление относительно смерти ГандзюкАдвокат Зайцевої Юлія Козир зробила першу заяву після вироку підзахисній, розповівши, чи будуть вони подавати апеляцію.

Сторона обвинувачення також прокоментувала рішення суду. “Ми вважаємо, що вирок є законним, об’єктивним та справедливим. Суд надав оцінку кожному доказу у нарадчій кімнаті”, — сказав начальник відділу прокуратури Харківської області Максим Блохін.

Під час засідання Зайцевій ставало погано, її виводили із зали суду.

Залиште свій коментарLoading...