Головна / Новини / Суспільство / Де поліція? Ходить бабусь на ринку штрафує за проліски, а тут вагонами крадуть: українці розлючені через цинічне розкрадання лісу

Де поліція? Ходить бабусь на ринку штрафує за проліски, а тут вагонами крадуть: українці розлючені через цинічне розкрадання лісу

Користувачі соціальних мереж обурюються через те, що з України масово вивозять лісПро це на своїй сторінці в Facebook розповів Василь Васкан. Він каже, що вагони з лісом їдуть з України в європейські країни.
“Чернівці, субота, залізниця на Румунію. Почну з екології, подивіться скільки диму, далі цистерни з якоюсь хімією на них написано РЖД, хтось каже, що з Росією не торгуємо. А потім ліс і ліс різного калібру. І такі ешелони проїжджають два рази на добу”, – пише він.

В якості підтвердження своїх слів Васкан опублікував відео, на якому можна побачити велику кількість вагонів з деревом.
У коментарях українці активно реагують на цей пост.

Читайте також  В Україну йдуть морози до -26: які регіони опиняться під ударом

 

“Це не тільки ліс, це Україну частинками дозволяємо вивозити. Або я чогось не зовсім розумію?”, “Зібратися треба всім і до губернатора на прийом з фотокамерами, показати фотки і нехай дадуть відповідь на камеру, що це означає”, “Скільки писалося і пишеться про цей безлад! Жодного результату! Зараз намагаються якомога більше розікрасти”, “А де поліція? Вона ходить бабусь на ринку штрафує за проліски, а тут вагонами крадуть. Ганьба”,”Скоро нас продадуть”, – пишуть користувачі.


Залиште свій коментар