Головна / Новини / Культура / Дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж за сина голови сільради (фото)

Дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж за сина голови сільради (фото)

22-річна дочка відомого українського співака Кузьми Скрябіна Марія-Барбара вийшла заміж за хлопця, з яким навчається в одному вузі.

Про це пише видання РБК-Україна.

Дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж за молодого хлопця на ім’я Віктор. 22-річну Марію-Барбару та її чоловіка прийшов привітати співак DZIDZIO, а також Катерина Осадча.Молодого звати Віктор Тур і він навчається разом з Марією-Барбарою в медичному університеті імені О. О. Богомольця. Судячи з усього, молодята познайомилися під час навчання. Дівчина вже закінчує вуз і хоче стати дерматологом.

Пара зіграла розкішне весілля 20 грудня 2019 року в ресторані неподалік від Оболонського району Києва. Судячи з таблички-запрошення на захід, дівчина хотіла, щоб її назвали Барбара. Це ім’я дав їй Андрій Кузьменко на честь кумира його молодості польської актриси Барбари Брильської. Тато ласкаво називав дівчинку Басею.

Профіль молодого чоловіка у соціальній мережі Instagram закритий, проте його молодша сестра Наталя, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, публікує багато світлин із братом.

Читайте також  "Будеш нюхати вуглинки!" Ахеджакова заявила про погрози через Україну“Мій Вітя. Мій Брат. Я щаслива, тому що в будь-яку хвилину можу підійти до тебе і просто обійняти. Відчуваю, що у мене є справжній захисник, який нікому не дозволить скривдити свою молодшу sister. Не можу уявити свого життя без тебе”, – пише про хлопця молодша сестра.

Віктор Тур з сестрою Наталією

Крім того, у сестри чоловіка Марії-Барбари в Instagram є фото, на якому він зображений з трьома дівчатами, підписаними, як його сестри.

Віктор Тур з сестрами

Судячи з усього, Віктор виходець з доволі забезпеченої сім’ї. В Єдиному державному реєстрі декларацій є дані про Анатолія Тура, який, ймовірно, є батьком молодого чоловіка. Анатолій Тур – голова сільради села Іванків Київської області.

На Анатолія Тура записана квартира в 70 м кв. в Борисполі, будинок в Іванкові з таким же метражем та 8 земельних ділянок під Києвом. Крім того, у декларації записані 10 тисяч доларів на нього і 5 тисяч доларів на його дружину Катерину.

Залиште свій коментарLoading...