Головна / Новини / Суспільство / Додому за добу повернулися 13 тисяч українців. В одного тест підтвердив коронавірус

Додому за добу повернулися 13 тисяч українців. В одного тест підтвердив коронавірус

Експрес-тест підтвердив COVID-19

За добу в Україну в’їхали понад 15 тисяч осіб, більше 13 тисяч з них – це українці, які повернулися з-за кордону. Сьогодні планують оформлення евакуаційних поїздів з Латвії та Польщі. Про це йдеться на сайті Кабміну, – пише Твоє місто.

Державна прикордонна служба України продовжує роботу та взаємодію з іншими органами щодо забезпечення доставки додому українців, які знаходяться на суміжній стороні без транспортних засобів. Упродовж доби із залученням транспортних засобів органів місцевої влади та ДСНС забезпечено доставку в Україну майже 4 тисяч наших співвітчизників.


Протягом доби прикордонники та працівники санітарно-карантинних підрозділів провели опитування щодо стану здоров’я та виміри температури у більш ніж 15 тисяч осіб.  В пункті пропуску «Бориспіль» під час оформлення на приліт пасажирів одного з авіарейсів, громадянин України поскаржився на погане самопочуття. Усі служби діяли відповідно до алгоритму. Чоловіку провели експрес-тест, який показав позитивний результат та підтвердив захворювання на коронавірус. Хворого одразу доставили до інфекційного відділення лікарні.

Читайте також  Украшения на свадьбу для жениха: выбираем мужские аксессуары

Також сьогодні прикордонники очікують два евакуаційні поїзди – з Польщі та Латвії. Оформлення потягу «Перемишль-Київ» будуть здійснювати у Львівській області прикордонники Мостиського загону, а потяг «Рига-Київ» оформлятимуть у м. Києві військовослужбовці окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

Також Мінінфраструктури планує авіарейси з віддалених регіонів, Північної Америки (Нью-Йорку, Торонто) та Індії (Делі).

 

Залиште свій коментарLoading...