Головна / Новини / Економіка / “Дорожче ніж Порошенко”: Скільки українцям коштує місяць роботи Зеленського

“Дорожче ніж Порошенко”: Скільки українцям коштує місяць роботи Зеленського

Місяць роботи президента України Володимира Зеленського та Офісу президента обійшовся в майже 78 мільйонів гривень.Про це свідчать дані Державної казначейської служби України.
Про заробітну плату Зеленського написав у Facebook блогер Mason Lemberg.

“77 796 201 грн. – сума бюджетних коштів витрачених на утримання пана зеленського і його свити за червень 2019 року.
78 мільйонів за 1 місяць. На фоні цього досить цікаво виглядає його пролетарйсько-гоповський піар про “ссишь, продай авто и сделай дорогу” “ссишь-те, не летайте на самолетах, не доите бюджет и делайте дороги. А взагалі – да, епоха бідності закінчилася. Для них. Почалася епоха кіно для лохів”, – написав блогер на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також  В Україні посилять боротьбу з тіньовою зайнятістю: оприлюднено законопроєкт


На обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності президента України та Адміністрації президента державна казначейська служба України за п’ять місяців (січень-травень) виділила 326 527 436,87 гривень, а за шість місяців (січень-червень) – 404 323 637,51 гривень.
Різниця між показниками витрат за січень-червень та січень-травень становить 77 796 200,64 гривень.

Зазначають, що місяць роботи п’ятого президента України Петра Порошенка і його адміністрації коштував українцям в середньому 65 мільйонів гривень, це на 12,7 мільйона гривень менше, ніж 30 днів роботи Зеленського.

Залиште свій коментар