Головна / Новини / Політика / “Два роки були змарновані”: Порошенко про річницю обрання Зеленського

“Два роки були змарновані”: Порошенко про річницю обрання ЗеленськогоПетро Порошенко розкритикував політику свого наступника на посаді президента Володимира Зеленського, назвавши її некомпетентною на прикладі заяв про отримання Україною Плану дій щодо членства у НАТО

Про це п’ятий президент Петро Порошенко заявив, коментуючи “екватор” каденції Володимира Зеленського на посаді глави держави, передає Еспресо.TV.


Порошенко зазначив, що головними конституційними обов’язками президента є національна безпека та оборона держави та зовнішня політика“На сьогоднішній день ми маємо кричущі результати дикої некомпетентності. З чого два роки тому почалась діяльність пана Зеленського? Ми почули тоді, що припинити війну просто: з одного боку треба припинити стріляти – саме українцями, наче українці розв’язали цю війну, а з іншого боку треба просто подивитись в очі Путіну і побачити там мир. Я хочу наголосити – нічого крім крові вбитих українців ви в очах Путіна точно не побачите”, – зазначив п’ятий президент.

Читайте також  Зеленский "в шоке" от завода Малышева и просит Гончарука собрать правительство

Порошенко зауважив, що був шокований, коли почув “трансформацію” поглядів чинної влади – від небажання вступати в НАТО, щоб “не дратувати” Путіна, до НАТО через референдум.


Він нагадав, як парламент вимагав проголосувати постанову, щоб виконувати норму Конституції щодо євроатлантичної інтеграції та реакцію влади, яка заявляла, що ля вступу в НАТО Україні не потрібен План дій щодо членства (ПДЧ).

“Я хочу сказати – 2 роки були змарновані, і Україна платить надзвичайно висок ціну за це невдале навчання некомпетентної команди Володимира Олександровича”, – зауважив Петро Порошенко.

Залиште свій коментар