Головна / Новини / Культура / Джон Сноу одружився

Джон Сноу одружився

В Шотландії відбулося весілля двох зірок серіалу “Ігри престолів” Кита Харінгтона і Роуз Леслі. Перші фотографії з весільної церемонії вже з’явилися в Instagram.

Відомо, що весілля відбулося у фамільному замку Роуз Леслі на півночі Шотландії. Про заручини зірок стало відомо ще у вересні минулого року, але дата весілля і місце проведення церемонії трималося в строгому секреті до останнього моменту.

У батька Роуз Себастьяна Леслі є замок Уордхилл, який знаходиться неподалік від шотландського міста Абердін.


Дата весілля з’явилася в записах відділу реєстрації актів цивільного стану містечка Хантлі в графстві Абердиншер. Крім того, у п’ятницю, напередодні заходу, в Уордхилл прибули колеги акторів з серіалу, Емілія Кларк і Пітер Дінклейдж.

Відносини Роуз і Кита тривали кілька років, але вони не поширювалися про свої почуття. На всі питання в інтерв’ю зірки відповідали ухильно.

Читайте також  Ані Лорак жорстоко висміяли в РФ: чи буде взагалі музика і вокал?

Кіт Харінгтон грає одну з головних ролей в серіалі “Гра престолів”, – Джона Сноу, а Леслі припинила роботу через два роки після початку зйомок, так як її героїня Ігрітт загинула.

З минулого літа подружжя володіє невеликим маєтком на сході Англії, центральна будівля якого – дерев’яний будинок XV століття – обійшлося їм в 1,75 млн фунтів (2,49 млн доларів).

Як сказав з цього приводу сам Харінгтон, він переїхав туди зі своєю кращою подругою Роуз і що він дуже-дуже щасливий.

На весільній церемонії Кіт був у класичному костюмі-трійці, Роуз в мереживному вбранні нареченої і з довгою фатою.

Залиште свій коментарLoading...