Головна / Новини / Економіка / Е-декларації: заступник губернатора Київщини переписав своє майно на чужу жінку

Е-декларації: заступник губернатора Київщини переписав своє майно на чужу жінку

Юрій Денисенко записав своє майно на Ірину Клименко, яка не вказана у декларації як член сім’ї

Офіційно у заступника голови Київської обласної державної адміністрації Юрія Денисенка немає ні свого житла, ні землі, ні автомобіля. Квартира і ділянку в Бучі, а також Lexus RX 350, на якому їздить Денисенко, з 2017 року записані на жінку на ім’я Клименко Ірина Анатоліївна.

Про це свідчить декларація заступника голови Київської ОДА з питань будівництва та житлово-комунального господарства Юрія Денисенка, яку він подав 31 березня 2018 року.Денисенко був призначений на посаду заступника губернатора Київщини з питань будівництва, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства 26 грудня 2017 року. До того він займав посаду секретаря Ірпінської міськради, на якій за 2017 рік заробив 46,107 тис. гривень.
Графа про накопичені грошові активи і фінанси в декларації Денисенка пустує.

Також заступник голови КОДА зазначив, що не володіє нерухомістю і транспортом. Квартира, машина і земельна ділянка, задекларовані його дружиною Мариною, належать Клименко Ірині Анатоліївні. Але господиня майна, яким користується сім’я заступника голови ОДА, як член сім’ї не вказана. При цьому, об’єкти нерухомості у сім’ї Денисенка з’явилися тільки в 2017 році – в декларації 2016 року цей розділ пустує.

Читайте також  Курс долара обвалився до психологічної позначки

Зокрема, в розділі про нерухоме майно декларації вказані квартира Ірини Клименко на 104 «квадрата» і ділянка на 262 кв. м в Бучі. Це місто вказано як місце фактичного проживання Юрія Денисенка.

Як користувача Юрій Денисенко вказав себе як водія автомобіля Lexus RX 350 2010 року випуску, який був куплений в 2014 році і також належить Ірині Клименко. Ще в 2016 році цей автомобіль і Chevrolet Lacetti 2008 року належали його дружині Марині. Lexus і нерухомість перейшли у власність Ірини Клименко 1 і 2 червня 2017 року, відповідно.

Другий автомобіль, придбаний в 2010 році, ймовірно, став джерелом отримання Мариною Денисенко 700 тис. гривень, позначених в декларації як «дохід від відчуження рухомого майна».

Залиште свій коментарLoading...