Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Екологічна катастрофа у Криму: окупаційна влада закриває “Титан” та евакуйовує дітей

Екологічна катастрофа у Криму: окупаційна влада закриває “Титан” та евакуйовує дітей

Через токсичні викиди у Армянську російська влада окупованого півострова прийняла рішення про евакуацію всіх дітей з міста. Завод “Титан”, який, найімовірніше, є причиною забруднення закрили на два тижні.

Про це незаконний “глава республіки Крим” Сергій Аксьонов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні вночі через зміну погоди, гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду вперше перевищила норму. За погодженням з керівництвом “Титану”, прийнято рішення на два тижні призупинити виробництво заводу, – йдеться у повідомленні.Попри зупинку роботи підприємства, Аксьонов пообіцяв виплатити його працівникам повну місячну зарплату.
Окрім цього, російський очільник окупованого Росією Криму оголосив двотижневі шкільні канікули в Армянську.

“Прийнято рішення оголосити канікули на два тижні для шкіл і дитячих садків Армянська. Всіх дітей міста шкільного та дошкільного віку – з мамами, – відправити відпочивати в наші кримські санаторії. Все буде за рахунок держави, створено оперативний штаб”, – підкреслив Аксьонов.

Читайте також  В Украине с начала года утонули более 700 человек

Незважаючи на зупинку роботи заводу та вимушені шкільні канікули, російська влада Криму вважає, що причин для паніки чи оголошення надзвичайного стану, немає.

Нагадаємо, наприкінці серпня у місті Армянську, яке розташоване в окупованому Криму неподалік від адмінмежі з Херсонською областю стався викид небезпечних речовин на заводі “Титанові інвестиції”. Окупаційна влада замовчувала надзвичайну ситуацію.
Місцеві скаржаться, що важко дихати, у декого почалась алергічна реакція. Люди розповідають, що на металевих речах у них вдома з’являється невідомого походження маслянистий наліт.
3 серпня токсичні речовини з Армянська виявили у повітрі на Херсонщині.

Залиште свій коментарLoading...